Олександр Чижевський: "Нічийний рахунок є найбільш справедливим"

12 серпня 14:31
Переглядів: 82
Олександр Чижевський

Старший тренер карпатівської молодіжки Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром ФК «Карпати» своїми враженнями від гри проти донецького «Шахтаря», яка завершилася бойовою нічиєю з рахунком 1:1.

«Перший тайм був за «Шахтарем», який мав перевагу в контролі над м’ячем. Скажу, що сьогоднішній наш суперник своєю грою мені сподобався. Не дивно, що до матчу з нами «Шахтар» виграв усі три матчі, наколотивши цілу торбу голів. Підбір гравців у донеччан дуже хороший. Та й грають вони разом уже не перший рік. Кістяк команди складають гравці 1996 року народження, які разом виступали кілька років у Дитячо-юнацькій футбольній лізі, згодом грали в юніорській команді, а тепер уже і в молодіжній. Особливо важко нам було протидіяти Арабідзе – непередбачуваний футболіст, який, здається, частенько і сам не знає, що він витворить у наступну мить. 

Та незважаючи на силу суперника, ми також продемонстрували хорошу гру. Команда гостей хоча й мала перевагу у володінні м’ячем, з гри мало що створила. Левова частка моментів, які мав «Шахтар», виникала після стандартів, які знову ж таки, як правило, виконував Арабідзе. І гол ми пропустили також після стандарту. В тому епізоді вийшла позиційна помилка. Не хочу зараз вдаватися в детальний розбір, бо спершу необхідно спокійно, без емоцій переглянути відео. Але ми обов’язково детально розберемо той момент, проаналізуємо, хто і в чому саме зіграв не правильно, щоб у майбутніх іграх подібне не повторювалося. Зрештою, у нас молодіжна команда і наше головне завдання – готувати гравців для основного складу. Тому ми вчимося правильно грати у футбол і на своїх помилках також. 

Ми могли й перемогти. Адже за рахунку 1:0 на нашу користь дві хороші нагоди забити другий м’яч мав Габріель, але не забив. Ну а потім, вже ближче до завершення матчу, ми пропустили м’яч зі стандарту, про який я уже згадував. Звісно, хотілося виграти, тим більше, що не дотерпіли якихось трохи більше, ніж десять хвилин. Але я вважаю, що це той випадок, коли нічийний рахунок є найбільш справедливим. «Шахтар» мав деяку перевагу, а ми першими забили. Не маю жодних претензій до своїх хлопців щодо налаштування на гру, жаги боротьби і самовіддачі. Усі гравці залишили на полі всі сили. Тепер треба відновитися і будемо готуватися на «Зорю», – підсумував Олександр Арсенійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: