Олександр Чижевський: Події в країні не позначаться на якості гри збірної

05 березня 16:44
Переглядів: 91
Чижевський

Відомий у минулому футболіст Олександр Чижевський поділився власними очікуваннями від сьогоднішнього спарингу національних збірних України і США. 

- Олександре Арсенійовичу, було багато розмов стосовно доцільності проведення цього матчу у зв’язку із подіями в Україні. Якої позиції ви дотримуєтеся?

- Я за те, що цей матч потрібно проводити. Політика і спорт – це різні речі. Тим паче, що людям потрібна хоч трохи відволіктися. Спаринг проводиться не в Україні, а на нейтральному полі. Тому жодної небезпеки не буде, тож треба гру проводити.

- Чимало гравців збірної України недавно пережили виліт із Ліги Європи, плюс – переживання за ситуацію в країні. Який у них буде психологічний настрій? Чи можна від них у такому стані очікувати якісного футболу?

- Впевнений, буде цікава гра. Футболісти уже скучили за футболом. Очікую змістовної гри від наших хлопців, бо вони уже давно не грали разом. В психологічному плані, думаю, проблем не виникне. Михайло Фоменко є хорошим психологом, він зуміє знайти правильні слова для футболістів. Зрештою, ми говоримо про професіоналів, які повинні уміти перемикатися, не зациклюватися на проблемах. Інакше вони б не грали на високому рівні.

- Що скажете про збірну США і про шанси команд на успіх?

- США завжди славилася хорошим футболом. Там досить не погана команда і нашій збірній буде корисно перевірити себе після довгої перерви у грі із таким суперником. Стосовно результату, думаю, буде нічийний результат за обопільно цікавої гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: