Олександр Чижевський прокоментував матч між молодіжними командами "Карпат" і "Зорі"

13 вересня 16:29
Переглядів: 192
Олександр Чижевський

Тренер львівських «Карпат» прокоментував матч між молодіжними командами «Карпат» і «Зорі».

– Ми знову наступаємо на ті ж граблі. В першому таймі не реалізували кілька своїх моментів. Якби хоч одну нагоду використали – гра розгорталася б за іншим сценарієм. «Карпати» переважали у всіх компонентах – контролі м’яча, кількості створених моментів. Не можемо забити гол, нам важко даються забиті голи... В другому таймі помилилися в захисті і пропустили перший гол. Потім епізод з пенальті... Команда програла шість матчів – що тут ще можна додати? Варто виходити з цієї ситуації, будемо працювати і розбирати власні помилки. 

– Всі плани зруйнував пропущений гол в дебюті другого тайму. Чому Олег Бородай залишився наодинці після розіграшу кутового?
– Це однозначна помилка захисту. Захисники повинні виходити разом з гравцями суперника. Можливо, розраховували на офсайд. Мабуть, хтось затримався, треба переглядати повтор. 

– Наприкінці тайму «Карпати» притисли суперника до воріт і могли розраховувати на більше, ніж один забитий гол...
– Так, шкутильгає реалізація. Від цього ми страждаємо. Ми не можемо забити, а нам забивають. Головне – не пропустити, а в атаці однозначно додамо. 

– Вихід Юрія Захарківа суттєво освіжив гру в атаці...
– Дзядикевич тривалий час не грав, тому вирішили довірити місце в старті саме Святославу. Робили такі висновки на підставі тренувального процесу. Розраховували, що Захарків вийде на поле у другому таймі і зможе дотиснути захисників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: