Олександр Чижевський: "У таких матчах формується характер"

07 липня 11:10
Переглядів: 128
Олександр Чижевський

Після матчу проти ФК «Крка» тренер дублерів Олександр Чижевський проаналізував матч і збори в Словенії.

«Остання гра відбувалася у день від’їзду і хлопці вже думали про рідний дім. Тому на гру налаштуватися було не просто. Але якщо взяти матч в цілому, то скажу, що команда віддалася грі повністю, і нас, тренерів, це задовольнило. Подвійно приємно нам було бачити те, що хлопці зрозуміли – йдеться про їхнє майбутнє, тому розслаблятися не можна. Не важливо яка температура – 30 градусів чи 40, але треба працювати. Не відомо, які умови будуть у Львові. Можуть матчі в такий самий час відбуватися. Ми раді, що хлопці себе перебороли і досить непогано виступили». 

«Вилучення Гладкого? Ні, виховної роботи з ним не буде. У таких матчах і в таких моментах проявляється характер. Його зачепили, арбітр не зреагував. Володя відповів жорстко, але не грубо. Суддя вирішив вилучити його з поля»... 

«Загалом скажу, що у нас були дуже хороші спаринги, а для молоді це великий плюс. До того ж хлопці постійно знаходилися під контролем першої команди, тренери могли залучати гравців до матчів і тренувань. Та й умови були тут чудові. А головне, що ми набрали ті кондиції, на які розраховували» – підсумував Олександр Чижевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: