Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ: "В матчі "Карпати" – "Говерла" буде боротьба за шість очок"

25 серпня 13:38
Переглядів: 307
Чижевський

Колишній футболіст львівських "Карпат" та ужгородської "Говерли", Олександр Чижевський, прогнозує, що сьогодні західноукраїнське дербі "за виживання" закінчиться унічию.

"Карпати" - "Говерла" онлайн трансляція

- Обидві команди знаходяться внизу турнірної таблиці. Яка з них виглядає на старті сезону більш переконливою?

- На мою думку, "Говерла" досить непоганий футбол показує, але очок набрала небагато. "Карпати" пробують показувати футбол, але очок теж мало. П’ятдесят на п’ятдесят, не дам перевагу жодній із команд.

- В обох колективах з початку сезону працюють нові тренери. Чия тренерська рука більш помітна – Грозного чи Севідова?

- Швидше Грозного. Але є різні ситуації. Тому що під Грозного в Ужгороді створили хороші умови. Для Севідова у Львові такі умови не були створені. Велику роль відіграє фінансове становище і наскільки іде фінансове вливання в команду. Для Грозного, я бачу, зараз зробили всі умови, щоб створювати команду.

- В "Карпат" непоганий підбір гравців. Чому команда ніяк не може знайти свою гру?

- Напевно через те, що дуже багато прийшло нових футболістів. Ті гравці, що не хотіли підписувати контракти, не проходили збори. Футболісти ще не притерлися один до одного. Думаю, в команді є дисбаланс. Потрібен час, щоб футболісти зігралися. Одні гравці збори пройшли, інші ні. Ще по ходу під’їжджали футболісти. Вони в різній готовності. І ще проблема в "Карпат", що вони загубили очки з тими суперниками, з якими мали набирати. Бо невдовзі ігри з "Динамо", "Шахтарем", "Металістом"…

- Газета "Спортивка" написала, що після невдалої гри з "Говерлою", Димінський може відправити у відставку Севідова. Не виключаєте такий варіант?

- Все можливо.

- "Говерла" останні дні підготовки провела не вдома, а у Львові. Це може негативно відобразитись на формі закарпатців?

- Не думаю. В Ужгороді нема нормальних умов для тренувань. А у Львові вони тренувались на хорошому полі, в нормальних умовах. Для них це тільки плюс. Змінили обстановку, футболістів вивезли в інше місце… Гадаю, це тільки на користь піде їм.

- Ваш прогноз на недільний матч?

- Думаю, буде нічия 1:1.

- Ви не раз грали в дербі "Карпати" – "Говерла" за обидві команди. В таких матчах відчувалося, що це не звичайний матч, а дербі?

- На заході України не так багато команд залишилось у Прем’єр-лізі. Справді, це дербі. Дербі, як сусіди за географічним становищем і плюс як боротьба за виживання. Що "Говерла" немає очок, що "Карпати"… Буде боротьба за 6 очок. Не виключаю, що і в "Говерлі", в разі поразки, можуть бути якісь кадрові зміни. В "Карпатах" аналогічно. Словом, очікується гра за 6 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: