Олександр Чижевський: "Вдячний футболістам, що не збилися на навали"

11 березня 11:01
Переглядів: 111
Олександр Чижевський

Після важкої домашньої поразки в попередньому матчі чемпіонату U-21 від Олександрії (0:1) молодіжка Карпат ризикувала не виграти і в 21-му турі. До 95-ї поєдинку з Волинню рахунок тримався нічийний - 1:1, і тільки тоді львів'яни забили переможний м'яч. Їх старший тренер нервово видихнув і, як завжди, люб'язно прокоментував хід поєдинку.

- Західне дербі, чудово розуміли, що команда Волинь по бійцівським якістю нічим нам не поступається, західний регіон цим і славиться. Непогані старші у них хлопці - Задерецький, Никитюк, Дмитренко молодий нападник, створювали нам проблеми. Але ми перший раз на "Україні" грали, територіальна перевага на нашому боці була, просто не забили велику кількість моментів.

І Волинь за рахунку 1:1 могла нас за це покарати. Але несправедливо було б, щоб у другому матчі поспіль володіти ініціативою, і не виграти, щоб не в нашу користь було. І футболістам спасибі, що дотерпіли, і не збилися на навали в додатковий час, а намагалися через фланги розкривати оборону. Саме навіс приніс результат: на 95-й пенальті поставили.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: