Олександр Чижевський: "Задоволений лише результатом"

06 листопада 16:30
Переглядів: 93
Олександр Чижевський

Поєдинок молодіжних команд «Карпат» і «Сталі», що відбувся напередодні у Бучі, приніс перемогу молодим «левам» – 1:0. Своїми враженнями від гри на полі стадіону «Ювілейний» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Олександр Чижевський.

«Ми виграли у гостях в ситуації, коли не мали права втрачати очки. Адже конкуренція за місце у фінальній шістці зараз неймовірно жорстка. Я навіть не можу пригадати, коли в нашому молодіжному чемпіонаті перша сімка в середині другого кола йшла б настільки щільною групою. Станом на сьогодні практично сім команд з майже рівними шансами претендують на вихід до першої шістки. Тобто хтось з цієї сімки виявиться по завершенні першого етапу зайвим і цим невдахою може стати будь-хто. Адже одна–дві перемоги – і ти на верхніх місцях турнірної таблиці. Однак так само, зігравши один–два матчі невдало, ти вибуваєш із зони фінальної пульки.

Тому здавалося б, що перемозі у гостях треба радіти. Але скажу прямо, мене в цій грі задовольнив лише виграшний рахунок. А от грою своєї команди я залишився не задоволений. Я завжди кажу, що на кожного суперника треба налаштовуватися серйозно і так само його треба поважати. Але при усій повазі до «Сталі», я вважаю, що такого опонента треба обігрувати не 1:0. З такою командою треба виходити і уже в першому таймі забивати три голи й тим самим вирішувати усі свої питання та закривати гру.

Ми в першій половині забили один гол, але при цьому грали так собі... Було в нашій грі дуже багато невиправданого браку і неточностей, як при передачах, так і завершенні атак. По перерві ніби все було набагато краще. Зокрема, в атаці створили стільки гольових моментів, що їх мало б вистачити на кілька матчів. Але що з цього, коли жоден з них ми так і не реалізували. І це при тому, що більшу частину ігрового часу в другому таймі ми грали у чисельній більшості.

У мене є дуже багато претензій до дій наших центральних нападників. На цій позиції в цій грі грали спочатку Ігор Карпенко, а по ходу другого тайму замість нього на поле вийшов Дмитро Заїкин. Моментів, щоб забити і в одного, і в другого було дуже багато, але матч ми так і закінчили з рахунком 1:0, який зробили ще в першій половині і до якого нападники не мали відношення. Я вже навіть не знаю, що потрібно для того, аби наші форварди почали хоч щось забивати...», – підсумував Олександр Арсенійович.

За матеріалами: fckarpaty.com