Олександр Дударенко: "Вирішив не здаватися і йти до кінця"

03 липня 18:04
Переглядів: 260
Дударенко

Уперше уболівальники «Карпат» познайомилися з Олександром Дударенком кілька років тому, на зимових зборах у Туреччині. Тодішній наставник «зелено-білих» Олександр Севідов узяв талановитого хлопця і спробував його у кількох товариських матчах. І не відомо як склалась би подальша кар’єра Сашка, якби не важка травма...

«На тренуванні молодіжки отримав серйозну травму – зіткнувся з Тарасом Пучковським. З’ясувалося, що був перелом. На 4 місяці випав з гри, але потім повернувся, вийшов на матч в основному складі, відіграв хвилин 70 і мене знову ударили в ту ж ногу. Стало ще гірше, аніж було. Мені зробили операцію, але зараз я вже пройшов період реабілітації і зараз починаю боротися за місце в основі. Це не просто, адже загалом я пропустив десь рік». 

«Морально мені було дуже важко, але відчував підтримку і зі сторони тренерів, і зі сторони батька. Тому я вирішив не здаватися і йти до кінця. Навіть не думав про те, щоб закінчити кар’єру. Після травми це мої перші збори. Я бачу, що тренери мене бережуть, не дають поки грати весь матч, випускають на заміни. Тому я мушу доказувати, що можу грати більше». 

«Звичайно, гол у ворота «Кршко» додав мені впевненості, а ще більше приємно від того, що команда здобула перемогу. Дуже хорошу передачу віддав Тарас Завійський, якби не цей пас, то не було б і гола. Здорово, що я кілька хвилин зіграв і за першу команду. Ігор Йовічевіч брав мене на тренування, сказав, що я маю відчувати впевненість під час роботи з м’ячем і тоді все буде добре». 

«Номінально я фланговий захисник, але захисників змінюють рідко, частіше треба допомагати атаці. Зрештою, я готовий грати там, де мене тренер бачить» – підсумував Олександр Дударенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: