Олександр Дугієнко: "Будемо намагатися виконати завдання і вийти у Першу лігу"

23 січня 16:40
Переглядів: 166
Дугієнко

Новачок футбольного клубу "Нива" Олександр Дугієнко розповів про переговори із клубом, позицію на полі та футбольну мрію.

— Олександре, розкажи як відбувався процес переговорів із "Нивою". Чи були в тебе інші варіанти продовження кар'єри?

— Мені ще у листопаді зателефонував Сергій Задорожний і сказав, що хоче бачити у своїй команді. У Вінниці я мав домовленість з Денисом Борисовичем (Колчин — головний тренер "Ниви-В"), що я залишуть і все буде стабільно. Але за період відпустки з'явились певні нюанси. Я перетелефонував Сергію Михайловичу і запитав чи його пропозиція ще актуальна. Через кілька днів ми зустрілися у Дніпрі, вирішили всі деталі і підписали контракт. Інші пропозиції у мене були, але про них говорити уже немає сенсу.

— Які фактори тебе переконали приєднатися саме до нашої команди?

— У "Ниви" є конкретна мета до якої команда прагне. Розвивається інфраструктура. Ну і, звичайно, погляди на футбол з боку головного тренера.

— За збігом обставин, обидва матчі проти "Ниви" у чемпіонаті ти пропустив через дискваліфікацію. Що тобі відомо про гру своєї нової команди?

— Я бачив восновному нарізки матчів. Можу сказати, що команда організована. Гравці відпрацьовують у атаці і обороні. Високий рівень самовіддачі.

— Чи доводилося тобі раніше бувати у Тернополі? Чи перетинався з кимось із гравців?

— У Тернополі кілька разів бував, коли приїжджав на матчі. В рівненському "Вересі" перетинався із Романом Чопко. З іншими, можливо, зустрічалися на футбольних полях, але всіх не пригадаєш.

— Раніше у "Ниву" перейшов твій партнер по вінницькій команді Сергій Андрєєв. Його перехід вплинув якось на твоє рішення? Чи говорив з ним перед підписанням контракту з новим клубом?

— Ми з ним спілкувалися, обговорювали цей варіант. Але остаточне рішення я приймав сам.

— Ти дієш на позиції центрального захисника. Це твоя основна позиція, чи ти можеш зіграти на інших?

— Восновному, звичайно, це центр оборони. Але якщо буде потрібно зіграти на іншій позиції, то для мене це не буде проблемою. Раніше доводилося грати опорного півзахисника і нападаючого.

— Які першочергові завдання ставиш перед собою у "Ниві"?

— Для початку потрібно пройти збори, без травм та іншого. Звичайно, будемо намагатися виконати завдання і вийти у Першу лігу.

— Розкажи трішки про початок своєї кар'єри. Коли розпочав займатися, чому обрав футбол?

— Заняття футболом розпочав з шести років по ініціативі батька. Мені розповідали, що спочатку я не дуже хотів ходити на тренування. Але пройшло кілька тижнів і потім уже не уявляв своє життя без м'яча. Потім навчався у спецкласі. З цього все і розпочалося.

— Чи є у тебе футбольна мрія?

— Хочеться грати у сильному європейському чемпіонаті і за національну збірну. Тому потрібно через працю втілювати свої мрії у реальність.

 

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: