Олександр Гладкий: "Карпати" хотіли мене залишити, але - ніякої конкретики"

04 вересня 10:07
Переглядів: 289
гладкий

Олександр Гладкий розповів про час проведений в "Карпатах". 

- В Карпатах спочатку теж все йшло не дуже райдужно. Коли трапився переломний момент?

- Напевно, коли команду очолив Севідов, він привів нас усіх до тями, змусив повірити в себе, у мене з'явився якийсь кураж.

- Правда, Севідов пару раз серйозно вас обкладав на прес-конференціях. "Я не знаю, як можна не забивати в такій кількості моментів", - сказав про вас Олександр Володимирович в жовтні 2013 року. Прикро було?

- Ні, прикро не було. Я розумів, чому він так говорить. Дійсно, просто не міг забити. У кожному матчі по три, по чотири моменти, а голів немає. Я ні в якому разі не ображаюся на Севідова - він мені дуже допомагав, направляв і підтримував. Багато в чому завдяки йому моя кар'єра пішла вгору і я повернувся в Шахтар.

- Ще одна цитата від Севідова, вже весняного зразка: "Я б хотів, щоб кожен працював так, як Гладкий". Ви реально гарували більше інших?

- Мені важко порівнювати з іншими, та й не хочеться. Можу лише сказати, що завжди викладався на сто відсотків. Якщо не будеш пахати, то ніколи не отримаєш пропозиції від хорошого клубу, не доб'єшся ніяких успіхів.

- Виходить, у вашому успіху більше роботи, ніж вроджених талантів?

- Не знаю. Мені здається, навіть, якщо талант є від народження, то без важкої роботи толку з нього все одно не буде.

- Які стосунки у вас склалися з Ніколаєм Костовим? Один час здавалося, що у вас конфлікт: Костов не взяв на виїзний матч Карпат і дав зрозуміти, що не просто так.

- Пам'ятаю цей матч, із запорізьким Металургом. Так, тоді він мене не взяв на гру, але це ні про що не говорить. У нас були нормальні стосунки. По поверненню команди з Запоріжжя, він пояснив мені причину.

- Чому Костов не зміг налагодити свій футбол у Львові? Гравці були недостатнього рівня?

- Важко сказати. Всім подобався той комбінаційний футбол, який він пропонував. Правда, поставити цю манеру гри у Костова вийшло тільки в Металурзі. В інших клубах не вийшло.

- Карпати хотіли вас залишити цього літа?

- Так, було таке бажання, але ніякої конкретики я так і не отримав.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: