Олександр Гладкий: "Карпати зараз демонструють хороший футбол"

28 травня 13:18
Переглядів: 151
Олександр Гладкий

Нападник «гірників» - про майбутній поєдинок з львів'янами.

- Олександре, Містер все частіше випускає тебе в основі...
- Моє завдання - на тренуваннях, на поле доводити, що я заслуговую на місце в основі. У цьому ключі я і намагаюся максимально добре працювати.

- Чи слідкуєш за виступами колишньої команди? В ігровому плані які б сильні якості «Карпат» відзначив?
- Звичайно, я стежу за виступами львів'ян - я провів там два з половиною роки. «Карпати» не чужий мені клуб. Природно, зараз у команді зовсім інший склад, багато нових футболістів. Але кістяк залишився той же: чого вартий тільки Худоб'як. Не збрешу, якщо скажу, що «Карпати» - це дуже хороша команда з досвідченим тренером, яка показує гідний футбол. І я вважаю, що львів'яни незаслужено займають таке низьке місце в турнірній таблиці. Упевнений, вони гідні набагато більшого.

- «Карпати» ви приймете не у Львові. Можливо, як мінімум половина глядачів буде вболівати за «Шахтар»...
- Я б не став вкотре говорити про це... Вже й так багато сказано. Для нас зараз найважливіше - не звертати ні на що уваги, виходити і показувати свою гру, досягати потрібного результату. Нам необхідні тільки перемоги в кожному матчі - ніякий інший результат поєдинків нас не влаштовує. Тому в суботу в Києві будемо виходити на поле налаштованими виключно на виграш. Але ми віддаємо собі звіт, що нас чекає дуже непросте протистояння. «Карпати» зараз демонструють хороший футбол. Та ви самі бачили: в попередньому турі «Динамо» здобуло перемогу над львів'янами не так вже й легко. Це був дійсно гідний матч.

- «Карпати» не програли «Зорі» і «Ворсклі» (команди, які гратимуть в Лізі Європи). Цей суперник довів, що може піднести неприємний сюрприз?
- Відверто кажучи, я б не став порівнювати всі ці поєдинки між собою. Тому що кожен матч - це нова історія. Можна комусь поступитися, а потім відразу ж узяти гору. Це футбол, всяке може статися. Повторюся, «Карпати» сьогодні показують непогану гру. Так, зрозуміло, що вони діють від оборони, але тим більше труднощів це доставить нам. Тому, повторюся, буде важка гра, і потрібно підійти до неї максимально зібраними і готовими, щоб не було ніяких несподіванок.

ФК "Шахтар"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: