Олександр Гладкий отримав нагороду кращого гравця квітня

01 червня 09:15
Переглядів: 184
гладкий

Українські уболівальники визначили гравця львівських «Карпат» Олександра Гладкого найкрашим гравцем Ліги Парі-Матч у квітні! За результатом голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-лігою і ТМ «Parimatch», форвард «зелено-білих» випередив усіх своїх конкурентів. 

У голосуванні брали участь переможці номінації «Найкращий гравець туру» (у квітні: 23 тур — Андрій Ярмоленко («Динамо»), 24 тур — Еліас («Чорноморець»), 25 тур — Денис Гармаш («Чорноморець»), 26 тур — Дмитро Коркішко («Чорноморець»), 27 тур — Андрій Ярмоленко («Динамо»), а також гравці, які, на думку нашої Експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж п’яти турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Тайсон («Шахтар»), Олександр Гладкий («Карпати»), Факундо Феррейра («Шахтар»), Андрій Лунін («Дніпро»).

У підсумку, Олександр Гладкий набрав 43% голосів, Андрій Лунін — 32%, Андрій Ярмоленко — 11%. 

«Приємно відзначити, що українські журналісти регулярно висвітлюють перебіг голосування, а уболівальники активно визначають кращих. Переконаний, що ця номінація додала конкуренції та боротьби в нашому чемпіонаті» – розповів представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.

Сам переможець проекту відзначив своїх партнерів та уболівальників«Це приємно, але я б, у свою чергу, хоітв би подякувати уболівальникам, які віддали свої голоси, а також своїм партнерам. Усі разом ми досягаємо результату. Тому це визнання – це також визнання і усіх гравців, і усіх працівників ФК «Карпати». Моя заслуга хіба в тому, що я намагаюся реалізовувати усе те, що створюють для мене мої партнери».

Нагадаємо, що кращим гравцем березня, у проекті, організованому Українською Прем’єр-лігою і ТМ «Parimatch», став капітан «Карпат» Ігор Худоб’як.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: