Олександр Гладкий: "Треба бути реалістом: Ліга Європи цьогоріч – майже недосяжна"

12 березня 07:46
Переглядів: 183
гладкий

15 березня нарешті розпочнеться друге коло чемпіонату України у Прем’єр-лізі. А про плани на весняну частину, про те, чи варто «Карпатам» сподіватися на вихід до Ліги Європи, у гостях у клубного тележурналу «ПроКарпати» телеканалу ZIK розповів нападник «біло-зелених» Олександр Гладкий. Та, як і очікувалося, розпочав розмову із останніх подій в Україні, які вплинули у тому числі й на футбольне життя в країні.

- Ми готові до другого кола, не залежно від того, коли відновиться чемпіонат

- Уся команда чудово розуміє, чому чемпіонат і досі не стартував. У цій ситуації ми нічого не могли вдіяти.  Понад те, вважаю, що рішення про перенесення весняної частини було правильним.  Мені дуже важко і боляча дивитися на те, що відбувається в Україні. У кожного із нас є сім’ї, маємо дітей, тому ми дуже переживаємо за їхнє майбутнє, за долю країни. Коли  команда була в Туреччині на зборах, то ми не могли повірити, переглядаючи новини, що у нас вдома вбивають та стріляють у людей.  У багатьох хлопців сім’ї живуть саме у Києві, вони дуже хвилювалися за рідних, за ситуацію в цілому.

Та щодо першої гри, то ми готові до неї. Коли б чемпіонат не стартував, ми впевнені у своїх силах.

- Не варто переоцінювати результати матчів під час збору в Туречинні

- У команди є сили і резерв, але потрібно бути реалістом. Половина команд чемпіонату запевняють, що у цьому сезоні боротимуться за вихід до Ліги Європи. Ми, звісно, докладемо всіх зусиль, щоб пройти до єврокубків, але не можу сказати, що головне завдання «Карпат» на сезон – Ліга Європи. Здійснити таке у цьому році дуже складно.

Під час зборів тренер намагається награти склад, внести корективи, оцінити ситуацію та зрозуміти, що робити далі. Звісно, 9 перемог та 2 нічиї в 11 матчах під час зимових зборів – хороший показник, але цьому не варто надавати дуже великого значення. Товариські матчі на зборах та ігри чемпіонату – це різні речі.  Значення має лише максимальна підготовка та хороша форма, що дасть можливість впевнено розпочати друге коло чемпіонату.

Не буду заперечувати, що часто не використовую гольові моменти, але погодьтеся: я ж їх створюю, я не відбуваю на полі номер. У кожній грі я працюю на команду. Звичайно, хочеться забивати набагато більше, але це залежить тільки від мене. Для цього я тренуюся на 120% щодня. Хочу покращити свої результати і позбутися мінусів. Хоча бувають матчі, коли просто не щастить. Але якщо в мене опустяться руки і перестану тренуватися, буде ще гірше.

- Почуваю себе 100-відсотковим «карпатівцем»

- Коли тренером «Дніпра» став Рамос, я начебто був у хорошій формі, забив чотири голи, віддав 9 гольових передач. Початок сезону я вважав вдалим для себе. Та й керівництво говорило, що задоволено моєю грою. Тому заява тренера,  що він на мене більше не розраховує, стала для мене несподіванкою. Образи не було, але хотілося дізнатися причину такого рішення.  Я не з тих гравців, хто не виходить на поле, але отримує за це зарплату. Тому щойно випала нагода переїхати до Львова, я погодився на цю пропозицію. Для цього рішення мені вистачило лише 5 хвилин розмови по телефону із Володимиром Шараном. Вагань практично не було, адже я дуже хотів грати у футбол. А Володимир Шаран дав чітко зрозуміти, що в «Карпатах» на мене розраховують, що я потрібен команді. Для мене це головне.

У Львові я вже два роки, тому почуваюся себе повноцінним гравцем «Карпат». Мені комфортно як у команді, так і в місті.  Коли починаються розмови про життя в орендованій чи власній квартирі, хочеться і сміятися і плакати водночас: всі ми прийшли в команду з однією метою – допомогти «Карпатам».

Зараз у Львові мене все влаштовує і я насолоджуюся кожною хвилиною, проведеною у футболці «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: