Олександр Гладкий: "Якщо про тебе говорять та пишуть, отже – пам’ятають"

31 травня 19:19
Переглядів: 164
гладкий

Орендна угода між «Карпатами» та київським «Динамо» добігає завершення. Не виключено, що матч із «Зіркою» стане останньою грою для Олександра Гладкого у зелено-білій футболці. Сам Олександр не приховував емоцій та розповів чимало цікавого в інтерв’ю для Інформаційного центру ФК «Карпати».

«За останній рік було багато чого сказано, чимало написано. Не тільки мною, а й журналістами, експертами. Після переходу в «Карпати», я собі поставив умову, що досить говорити. Для того, аби щось казати, потрібно спочатку щось зробити. До Львова я мало грав, знову ж таки, було багато розмов, не один раз мене «ховали». Тому, спершу хотілось показати, що я можу. Я у собі не сумнівався. Вважаю, що мені вдалось це довести».

Зокрема, ви зможете не тільки дізнатись чому Сашко три місяці не спілкувався з пресою, а також все про його стосунки з фанатами: як з львівськими, так і київськими; думки футболіста щодо формату теперішнього чемпіонату; що необхідно зробити, аби знову заповнювались українські стадіони та ще чимало цікавого з його життя у Львові. 

Дочекайтесь! Позитивне, емоційне та захоплююче інтерв’ю чекайте у четвер, 1 червня, о 16:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: