Олександр Гливинський: "Відставка Фоменка? Це вигадка фантаста-новачка"

20 квітня 09:56
Переглядів: 143
Гливинський

Прес-аташе збірної України Олександр Гливинський дав коментар стосовно чуток про заміну головного тренера збірної Михайла Фоменка Сергієм Ребровим.

«Ніяк інакше, як бурхлива уява фантаста-початківця, цю «новинну качку» не можу оцінити.  Вочевидь,  інтерет-видання не особливо переймається достовірністю інформації, а просто прагне захопити увагу публіки резонансним  заголовком. При цьому робить це не професійно, а по-дилетантськи.  Фраза про те, що «роботою Фоменка дуже невдоволені у ФФУ» з посиланням на якесь джерело у Федерації, нічого іншого, крім сміху, не викликає.

Одразу видно, що автор має дуже умовне уявлення про футбол. Про що говорити, якщо цей «знавець футболу» називає причиною для звільнення «першу порцію критики, викинуту після товариського матчу з Латвією». Він же сам ставить під сумнів свої аргументи: хіба звільняють після першої порції критики та ще й отриманої після  товариського матчу?  

Спеціалізовані ЗМІ добре знають: Михайло Іванович і упродовж цього відбірного циклу, і упродовж попереднього яскраво довів свою високу кваліфікацію. Відтак, на місці мас-медіа я би взагалі не звертав увагу на цю маячню», - заявив Гливинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: