Олександр Головко: "Намагаємося працювати системно"

09 січня 11:25
Переглядів: 184
головко

Після третього матчу групового турніру Меморіалу Гранаткіна, в якому юнацька збірна України U-18 впевнено перемогла однолітків із Латвії, своїми враженнями з журналістами поділився головний тренер збірної України Олександр Головко.

- Хотів би подякувати збірній Латвії за якісну гру і за ту боротьбу, яку вони чинили на полі. Те, що довгий час не було зрозуміло яким буде результат - заслуга суперника. Своїм завзяттям латиші тримали в напрузі глядачів. Причину того, що нам не вдавалося забивати в минулих іграх, я знайшов. Тому ми грали в інший футбол.

- Бєсєдіна недавно визнали кращим гравцем. Ви сказали, що це аванс. Виправдав?

- Звичайно. По сьогоднішній грі двох думок бути не може. Він ще молодий футболіст, і йому багато треба працювати. Не варто забувати , що він у такому ритмі працює: з таким графіком − 3 матчі за 5 днів не всі дорослі справляються. Те, що сьогодні зробив Артем, заслуговує похвали. Дай Бог, щоб набрав функціональну форму, тоді й можна буде говорити, як буде виглядати на інших швидкостях. Якщо буде і далі так грати, то виросте в хорошого майстра.

- Капітана ви обираєте або гравці? І за якими критеріями?

- Тут треба завжди підходити відповідально. Коли ти зрілий ти знаєш, що від думки партнерів залежить, хто повинен стати капітаном - це нормально. Команда і вибирає в цій ситуації. У юнаків капітаном має бути класний хлопець, друг і т.д. Так що тут - прерогатива тренера. Без ігрових якостей - нікуди. Футбол − швидкість думки, прийняття рішень і характер. Без вимогливості до себе важко бути капітаном.

- Група у вашої команди вийшла рівна, в якій до останнього моменту нічого не було вирішено...

- Ми не дивимося на інші групи, коли все треба було вирішувати в нашій. - Немає бажання сказати, що трохи не вистачило удачі? - Хтось про удачу каже, хтось - про фарт. Чим більше працюєш, тим більше фартить. Потрібно опинитися там, де потрібно. Намагаємося працювати системно. За 2 гри ми завдали 38 ударів по воротах і - 0 м'ячів. Адже через пару років хлопцям вже потрібно бути професійними футболістами, і питати з них будуть по-іншому...

- Зараз вже готові сказати: в якій грі могли б взяти більше очок?

- Сьогодні більше ніяк взяти не могли (посміхається). У зустрічі з турками закономірним результатом повинна була бути нічия. Суперник був з дороги, прилетів, грав на характері, і та гра була найскладнішою. У другій грі реалізуй ми свої моменти, то результат також міг би бути на нашу користь.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: