Олександр Ігнатьєв: "Карпати" подібних речей не пробачають"

24 серпня 13:16
Переглядів: 122
ігнатьєв

По завершенні матчу 1/16 фіналу Кубка України в Ірпіні, де львівські «Карпати» з рахунком 4:0 обіграли «Чайку» з Києво-Святошинського району столиці, головний тренер команди з Київщини Олександр Ігнатьєв відповів на питання Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Чи вдалося вам та вашим підопічним все, що ви задумали перед матчем?

– (Сміється). Коли відверто, то не вдалося. Перший тайм ми повністю провалили в плані ігрової дисципліни і в плані тактики. Першочергово побігли чомусь уперед, хоча я просив цього не робити. Ну і все – тут дрібниць не буває і нас одразу ж наказали. Клас є клас.

– Але якраз на початку ви побігли вперед і створили гольовий момент. Можливо, коли б забили, гра склалася б по-іншому?

– Так, можливо ще й через це – створили момент і далі «шашки на голо». Але все одно, такі команди, як «Карпати», подібних речей не пробачають. Тому ігрова дисципліна проти таких команд має бути на першому місці.

– Окрім ігрової дисципліни, були ще моменти, які вас не задовольнили в діях вашої команди?

– Були дитячі помилки – усі чотири голи ми пропустили через них. Помилялися і «Карпати», тому і ми створили кілька хороших моментів. Але не забили, бо не вистачає майстерності. А вони усі наші помилки використали на всі сто відсотків. Ось що буває, коли є клас і коли є майстерність, є швидкість та миттєве прийняття рішення. У цьому мабуть і є головна різниця між нами, і саме тому «Карпати» грають у Прем’єр-лізі, а ми змагаємося серед аматорів.

– Ця грала для вас була чимось особливим?

– Завжди цікаво і приємно зіграти та подивитися на свою команду на тлі суперника з Прем’єр-ліги. Загалом у другому таймі нам вдалося дещо перебудуватися, підсилити опорну зону і гра у нас пішла. Зрозуміло, що «Карпати» десь призупинилися після четвертого забитого гола, але все одно і ми почали створювати моменти, а в суперника майже вже нічого не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: