Олександр Камінський: "Наші результати дозволяють потрапити до фіналу"

16 серпня 13:23
Переглядів: 250
Павло Коростильов

Продовжуємо вас знайомити ближче зі спортсменами, які на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні захищатимуть кольори синьо-жовтого прапора.

До вашої уваги представники кульової стрільби – учні Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва і Павло Коростильов, виступатимуть у змаганнях з пневматичного пістолету (10м) таВікторія Сухорукова – пневматична гвинтівка (10м).

Всі стрілки розпочинають свої змагання з кваліфікаційного відбору, після чого вісімка найкращих – проходить до фіналу. І тут все розпочинається з чистого листка, адже очки набрані у кваліфікації обнуляються. Переможцем стає той, хто набере найбільшу суму балів. Стрілковий комплекс обладнаний електронною мішенню та принтерною стрічкою, що забезпечує об’єктивність.

«Наші результати дозволяють потрапити до фіналу, але все буде залежати як спортсмени психологічно встоять. Стрільба – це як гра на скрипці, тонка психологія, потрібно ні про що не думати, абстрагуватись. Моя задача як тренера, зробити все, щоб їм ніщо не заважало», - зазначив старший тренер збірної команди України Олександр Камінський.

На запитання чи давав призер Олімпійських ігор з кульової стрільби Юрій Сухоруков поради своїй дочці Вікторії, вона відповіла: «Так, але більше готував морально».

Тож починаємо з 17 серпня вболівати за наших стрілків та всіх юних олімпійців України.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: