Олександр Кондратюк: "Сподіваюся, усі операції позаду "

20 липня 12:13
Переглядів: 263
Default Image

Олександр Кондратюк разом із командою перебуває на тренувальному зборі в Шацьку. Він тільки оговтується від травми, а  тому тренується за індивідуальною програмою. Про стан свого здоров’я Олександр розповів клубній прес-службі. 

- Олександре, як ваше здоров’я?

- Тренуюся в індивідуальному режимі. Дуже сподіваюся, що до початку чемпіонату займатимуся в загальній групі. А зараз не можу витримувати ті ж навантаження, що і мої партнери. Коліно не дозволяє працювати у повну силу. Навантаження збільшую потроху.

- Чому вам довелося перенести три операційні втручання, замість запланованого одного?

- Мені важко відповісти на це питання. Головне, що, сподіваюся, усі операції позаду. Додаткові операції знадобилися через те, що болі в коліні не проходили.

- Через проблеми зі здоров’ям, мабуть, довелося пожертвувати відпочинком?

- Так, як такого відпочинку не було. В Харкові постійно консультувався із лікарем, робив уколи, процедури. Тому відпустка пішла шкереберть. Але це не страшно, головне якнайшвидше відновитися і повернутися на майданчик. Заради цього можна пожертвувати відпустко.

- Це найважча травма у вашій кар’єрі?

- Так, настільки довго я ще не був на лікарняному. Принаймні пригадати такого не можу. Ще на початку цього року переніс першу операцію. Був дуже важкий період. Сподіваюся, усе уже в минулому.

- «Енергія-Тайм» планує взяти участь в міжнародному турнірі в Польщі. Ви поїдете на змагання разом з командою?

- Це питання ще не піднімалося. Як на мене, мені б краще залишитися у Львові і працювати за індивідуальним графіком. Мені потрібно відновлюватися, набиратися сил, збільшувати навантаження. А на майданчик вийти я і так не зможу. Тому, думаю, для мене та команди, буде краще, якщо я залишуся у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: