Олександр Косенко: "Ми отримали задоволення від цієї гри"

12 квітня 10:43
Переглядів: 123
косенко

Головний тренер збірної України Олександр Косенко поділився своїми думками щодо перемоги «синьо-жовтих» над збірною Хорватії (2:1) у післяматчевому коментарі каналу «XSPORT»

- Олександре Петровичу, нарешті Ви посміхаєтесь. Чи задоволені Ви своєю командою, і що скажете по матчу?
- Дуже задоволений грою – змістом, самовіддачею. Заради таких ігор ми тренуємося і живемо, щоб надати задоволення глядачеві та собі. Ми теж повинні отримувати задоволення, якщо від роботи не отримав задоволення, значить – робота виконана дарма. Сьогодні ми не дарма працювали та терпіли. Виграли, і я вважаю – заслужено виграли. Тепер буде привід відпочини нам і все це переварити.

- Ви казали, що у збірної України є завжди проблеми з позиційними атаками, але сьогодні, зважаючи на те, що хорвати сідали, ми створювали багато… 
- Ми працювали, розбирали кожний день, і у нас теорія була щодня. Ми звертали увагу, де і як нам треба грати. І це дало свої плоди. Дякую хлопцям за ту самовіддачу та майстерність, які вони проявили. Ми завжди віримо в них. Ми завжди довіряємо їм. У нас завжди є зворотній зв’язок, і ми отримали задоволення від цієї гри.

- Палац спорту сьогодні нарешті завівся, і завівся добренько. Що скажете вболівальникам? 
- Скажу «спасибі» болільникам. Без їх підтримки нам було би дуже важко. Здається, так багато хто каже, але це дійсно так. Я неодноразово про це казав, але ті, хто грав, ті знають, як необхідна підтримка вболівальників. Це всіляє такий заряд, дає додаткові сили гравцям. І здавалось, що коли вже сил немає, а трибуни заводять і женуть, ти віддаєш останнє. І потім, прийшовши до роздягальні, ти розумієш, що у тебе сил взагалі не залишилось. Але на майданчику ти цього не відчуваєш, коли вболівальники підтримують.

 

Прес-служба Асоціації футзалу України  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: