Олександр КОСЕНКО: "Причина поразки - слабка реалізація"

15 січня 17:55
Переглядів: 122
Косенко

«Єнакієвець» - «Енергія» - 3:1. Післяматчевий коментар головного тренера львів'ян

Після донецького поразки все можна було прочитати на обличчі головного тренера галичан Олександра Косенка. Поки команда готувалася до далекої дороги в роздягальні, молодий спеціаліст переживав на самоті в коридорі. Настрій, ясна річ, був не дуже, але в ексклюзивному коментарі нашому сайту він не відмовив.

- Це суто моя думка, але грали сьогодні зовсім непогано, створювали моменти, а тому цілком могли мати інший результат. Не реалізували свої можливості, пропустили під завісу першого тайму. По такій грі дуже важливо забити першим, а потім вже грати по ситуації. Головною причиною поразки стала слабка реалізація, і до цього важко щось додати.

- Епізод на 7-й хвилині, коли за рахунку 0:0 Рогачов виходив один на один, але опинився на паркеті. Даний момент можна назвати одним з ключових в поєдинку?

- Ось чому відразу всі починають використовувати епітет ключовий або не ключовий... Це був дуже небезпечний момент. Якщо було порушення правил, потрібно зупиняти гру і призначати штрафний або пенальті. Не факт, що ми обов'язково реалізуємо цей стандарт. Зовсім не факт... але якщо був фол, він повинен бути зафіксований суддями. Мені не зрозуміло, кому і навіщо потрібно створювати напружену обстановку в такій цікавій грі. Всі ж бачили: це явний фол, але судді промовчали. Зрозуміло, що не в цьому основна причина поразки, але ж ніхто нічого зайвого не просить і не вимагає. На жаль, такі моменти виникають практично в кожному матчі, причому в очевидних ситуаціях, а не в спірних.

- У першому таймі «Енергія» атакувала з хорошою динамікою, було багато гострих передач першим дотиком, а після перерви багато що змінилося. Чому так сталося?

- Багато чого вирішив перший гол. Суперник повів у рахунку і тепер міг оборонятися глибоко і вузько. При такому захисному побудові в один дотик не особливо зіграєш, вимагалося продемонструвати більше індивідуальної майстерності. "Єнакієвець" став більше грати від оборони, а нам від цього стало куди важче. Хоча моменти як і раніше створювали, їх тільки потрібно реалізувати.

- Після кубкової гри настає майже місячна пауза, команда отримає хоча б кілька вихідних?

- Попереду дійсно кубкова гра проти київського «Епіцентру», потім трохи відпочинемо і будемо готуватися в штатному режимі до кінцівки регулярного чемпіонату.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: