Олександр Косенко: "Радий, що доля мені дала такий карт-бланш"

16 червня 15:05
Переглядів: 193
Косенко

Після завершення успішного сезону для «Енергії», у якому львів’яни вчетверте поспіль стали володарями національного Кубка, а також вибороли срібні медалі чемпіонату, керівництво команди та головний тренер Олександр Косенко вирішили припинити співпрацю за згодою обох сторін.

Хоч і Олександрові Косенку подобалося працювати у Львові, однак тривале розставання з сім’єю, а також перспектива працювати головним тренером у національній збірній України зіграли ключову роль у тому такому рішення керівництва «Енергії» та самого Олександра Косенка.

До слова, є велика ймовірність того, що 27-ого червня у Києві на Виконкомі АФУ уже екс-тренера «Енергії» представлять наставником збірної України.

«Для мене це був перший досвід роботи з командою, що грає в Екстра-лізі. До цього на такому рівні я не працював. Завдяки керівникам СК «Енергія», які запросили мене на роботу, отримав колосальний досвід. Радий, що доля мені дала такий карт-бланш» - сказав Олександр Косенко.

Керівництво «Енергії», гравці та вболівальники також дякують Олександрові Петровичу за роботу у Львові та бажають підкорення нових спортивних висот уже у якості головного тренера збірної України. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: