Олександр Косенко: "Треба ретельно підготуватись до матчів відбору"

03 липня 17:13
Переглядів: 161
косенко рогачов

Одразу по завершенню жеребкування європейської кваліфікації Чемпіонату світу з футзалу 2016 року, який проде у Колумбії, наша прес-служба дізналась думку головного тренера національної збірної України Олександра Петровича Косенко відносно суперників:

Наша команда потрапила до однієї групи з Угорщиною та Бельгією. Що можете сказати про ці команди?

- Обидві команди – середняки європейського футзалу. Ми достатньо зустрічались і з одноми, і з іншими. Угорщина – футбольна країна, і в футзал грати їхня команда теж вміє. Бельгію ми переграли в Баку, але це не говорить про слабкість збірної – нам було нелегко, а ще раніше взагалі зіграли внічию. Команда дійсно дуже хороша.

Щодо третього суперника по групі: як оціните шанси Ізраїлю, Данії, Англії та Уельсу?

- Спочатку думав, що фаворитом групи є Англія. Та, зважаючи на те, як готується збірна Данії, мушу визнати – боротьба за перше місце точитиметься саме між цими двома командами. Але не слід скидати з рахунків Ізраіль, ця команда теж не є «подарунком», щоправда, їй не вистачає стабільності.

Взагалі, наша група схода з групою, матчі якої ми проводили в Баку. Цілком можлива Данія, знову Бельгія... Що стосується порівняння Угорщини і Азербайджану, то останні грають більш у комбінаційний футзал, у той час як угорська команда по футбольному нахабна, сміливо йде у боротьбу.

Будемо готуватись до усіх матчів, треба подивитись записи матчів наших суперників, проаналізувати. В будь-якому разі завдання на відбір у нас максимальні!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: