Олександр Косенко: "У діях наших хлопців я жодної втоми не побачив"

15 лютого 22:27
Переглядів: 348
косенко

Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко поділився враженнями від матчу з хмельницьким «Спортлідером+».

- Сьогодні побачив зібрану команду, - каже Олександр Петрович. - Усі билися один за одного і за це, а також за самовіддачу і проявлену майстерність, хочу подякувати хлопцям. У нас сьогодні навіть не було замін, однак хлопці вийшли і довели, що головне в команді не кількість, а якість. Матч залишив приємні враження.

- При результаті 3:0 у першому тайму «Енергія» віддала ініціативу супернику і грала уже за рахунком.

- Коли одна команда виграє, іншій команді потрібно відігруватися. Нічого дивного в цьому немає. Супернику потрібно було забивати і вони пішли вперед. Склалося враження, що ми віддали ініціативу, однак насправді ми грали у тому ж ключі, що і до того моменту.

- Чи відчувалася втома збірників після Євро-2014?

- Як на мене, збірники приїхали додатково зарядженими. Коли ти граєш з сильними командами і спілкуєшся з представниками таких сильних збірних як Іспанія чи Італія, повірте, це дає додатковий стимул для подальшого розвитку. У діях наших хлопців я жодної втоми не побачив.

- Тарас Кузь в останніх трьох матчах не покидає майданчик без забитих голів.

- У будь-якого гравця певний час йде на адаптацію. У когось це більше часу, а у когось менше. З забитими голами Тарас відчує впевненість і все буде добре.

- Який психологічний стан в команді після того як клуб змінив один з лідерів команди Денис Овсянніков?

- Хочу подякувати ветеранам команди, які згуртували колектив. Ніхто не опустив руки, а всі підтримали один одного. Сьогодні усі вийшли на майданчик один за одного, а відтак можу всіх запевнити, що атмосфера в команді є нормальною.

- Як вплинула на команду пауза у чемпіонаті?

- Гравці скучили за матчами. Одна справа коли ти тренуєшся, а зовсім інша - коли ти граєш офіційні матчі. Зараз якраз настає той період, коли матчів буде більш, ніж достатньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: