Олександр Косенко: "В Івано-Франківську була цікава гра"

10 квітня 18:00
Переглядів: 235
Косенко

Головний тренер львівської «Енергії» Олександр Косенко розповів про ігри 20 туру Чемпіонату України з футзалу у Екстра-Лізі.

«Ураган» - «Єнакієвець» - 3:4

Цікава гра для вболівальників, з безліччю гольових моментів. У цьому матчі не можна було сказати, що якась команда мала перевагу. Рахунок міг бути будь-яким, і «Ураган» міг виграти зустріч, і могла бути зафіксована після фінального свистка нічия. Забий Шотурма після пасу Роніньо за рахунку 3:3 і все могло миттєво змінитися. Але для виграшу створення гольових моментів недостатньо. Перемогла та команда, яка більше реалізувала своїх моментів.

«Локомотив» - «Спортлідер+» - 3:2

Над хмельницькою командою результат вже не тяжіє. Тому гравці «Спортлідера+» в останніх турах демонструють відкритий і результативний футзал. При цьому клуб з Поділля дає грати і суперникам. Що стосується «Локомотива», то за словами головного тренера харків'ян (прим. автора: Євгена Ривкіна), в команді намагаються перебудуватися на новий стиль гри. Враховуючи, що гравці «Локомотива» вже багато років дотримувалися однієї тактики, важко відразу перебудуватися на нову. Тому голи футзалісти харківської команди забивають ще за рахунок «старого багажу».

«Кардинал-Рівне» - Луг.Т.К. - 4:2

У цій грі все вирішили 2 швидких голи господарів майданчика. Не можна сказати, що клуб з Луганська без бою програв. Тим більше, як і для «Спортлідера+», так і для гравців Луг.Т.К результат вже не так важливий в сенсі турнірної таблиці. Молоді гравці луганчан прагнуть продемонструвати гідну гру. І в Рівному гостям вдалося скоротити розрив до мінімуму. Однак «Кардинал-Рівне» відразу забив четвертий гол і втримав перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: