Олександр Косенко: "Відбіркові ігри показують, що зараз немає легких матчів"

10 квітня 16:45
Переглядів: 100
косенко рогачов

Головний тренер національної збірної команди України з футзалу Олександр Косенко прокоментував перемогу своїх підопічних над командою Чорногорії з рахунком 4:2 у рамках основного раунду кваліфікації Євро-2018 у групі "С".

"Напевно, тренерський штаб не зміг знайти якісь слова, щоб з перших секунд, повівши в рахунку, спокійно довести гру до перемоги. Хороша і бойова перемога. Дякую хлопцям, особливо нашим молодим виконавцям. Гравці не знітилися, проявили характер і забили важливі м'ячі.

Трошки довелося підвищити голос, тому що десь вийшли розслабленими на матч. Це не стосується третьої четвірки, яка рвалися у бій і добре налаштувалася на гру. А перша і друга четвірки, мабуть, подумали, що можна легко обіграти Чорногорію. Але відбіркові ігри показують, що зараз немає легких матчів. Мусимо шукати причини і вирішувати цю проблему.

У нас є дві доби, будемо в спокійному режимі готуватися до ключового поєдинку з Хорватією. Як ми і думали, все буде вирішуватися саме в третій грі. Через матчі, які вже відбулися, ми побачили, на що здатні молоді виконавці. Вони дали тренерському штабу інформацію для роздумів", - зазначив тренер українців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: