Олександр КОСЕНКО: "Відчули смак голів"

12 вересня 21:42
Переглядів: 205
Олександр Косенко

Головний тренер львівської «Енергії» Олександр Косенко поділився враженнями від двох товариських матчів з латвійським «Нікарсом». Нагадаємо, у першому матчі «енергетики» програли з рахунком 1:4, а у другому перемогли з рахунком 4:2.

- «Нікарс» - хороша команда, учасник Кубка УЄФА, - каже Олександр Петрович. - Матчі були цікавими. Радий, що у другій грі ми нарешті забили і відчули смак голів. Звісно, могли забити ще. Тішить те, що ми переламали гру у повторному поєдинку. Вважаю, такі ігри є корисними. Маю на увазі матчі, у яких вдається здобути і результат, і позитивні емоції.

-Що для Вас було найважливішим у цих матчах?
-Головне було досягти того, аби через такі матчі гравці стали більше розуміти один одного. Найбільше хотілося виробити взаєморозуміння між футболістами. Коли партнери один одного відчувають, грати стає простіше. Через це вважаю, що такі матчі нам і потрібні.

-Наскільки ви задоволені якістю та малюнком гри команди?
-Завжди хочеться вийти на майданчик і розгромити суперника, скажімо, з рахунком 8:0. У нашій грі є хороші моменти і, звісно, такі, над якими потрібно працювати. Вдосконалості немає меж. Хотілося б, щоб хороші моменти залишалися, а з поганих моментів ми б робили належні висновки.

-Згадайте перший матч, у якому «Енергія» програла «Нікарсу». Наскільки дорожня втома вплинула на гравців та їхню гру?
-Думаю, втома вплинула на реалізацію моментів. Можливо, хтось зі мною не погодиться, але твердо переконаний у тому, що від забитих голів появляється впевненість у собі, в партнерах та в команді загалом. А коли команда свої моменти не забиває, появляється нервозність у діях.

Також у першому матчі чудово грав воротар «Нікарса». Усе це в сукупності дало такий результат. Якби ми свої моменти реалізували б, супернику потрібно було б розкриватися. Думаю, матч би склався по-іншому. Як би там не було, усе це вже здогадки. 

-Чи рахували скільки разів за два матчі влучали Ваші підопічні у каркас воріт?
-(Сміється). Ні, але точно пригадую, що їх було забагато…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: