Олександр Косенко: "Все тільки починається"

17 травня 10:12
Переглядів: 223
косенко

Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко поділився враженнями від повторного матчу з «Єнакієвцем».

-Враження та емоції від матчу позитивні, тому що будь-яка перемога - це позитивні емоції, - каже після матчу Олександр Косенко. - Після будь-якої перемоги швидше відновлюється організм, тому що позитивні емоції допомагають. Я радий, що у нас сьогодні все задумане вийшло. Зіграли більш агресивно, може бути, несподівано для команди суперника. Це і принесло нам результат. Але все тільки починається.

- Ваша четвірка, яка грає з п'ятим польовим, досвідчена і плюс вікові футболісти. Чи вистачить сил катати "п'ятого" в третьому матчі? І ще - яка ситуація з Дмитром Бондарем? Що з ним сталося, і чи зможе він допомогти команді в подальшому? Або для нього сезон вже завершився?

- Для Діми сезон закінчився, йому прооперували коліно. Тому, він вже готується на наступний сезон, він нам уже не помічник у цьому році. Що стосується відновлення, я вже сказав, що сподіваюся, що позитивні емоції допоможуть нам відновитися і допоможуть нам завтра. Що ж, загадувати нічого не будемо, будемо готуватися, будемо налаштовуватися, а там вже подивимося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: