Олександр Кривич – п′ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

25 квітня 16:20
Переглядів: 78
Кривич
5 золотих медалей виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич на весняному чемпіонаті України з велоперегонів на треку серед юніорів, який з 10 до 14 квітня 2017р. проходив на львівському велодромі СКА. Олександр переміг у гіті на 1000м з місця, індивідуальний та командній гонках переслідування, скретчі і гонці з вибуванням. Окрім того, в активі Олександра «срібло» у командному спринті.

Намагались не відставати від Олександра і його товариші по тренуваннях та однокласники Олег Канака і Сергій Білий. Олег посів І місце у груповій гонці та у командній гонці переслідування, чотири рази приходив на фініш другим вслід за   Олександром Кривичем. Сергій був найкращим у кейріні та разом з хлопцями у гонці переслідування. У гіті, спринті та командному спринті Сергій Білий – срібний медаліст. Призерами чемпіонату стали також одинадцятикласники Мар′ян Канака та Назар Гудзь.
 
Успішно виступили на чемпіонаті і дівчата. Дворазовою чемпіонкою України стала Богдана Солтис. Богдана не мала собі рівних в індивідуальній та командній гонках переслідування на 2 і 3км. У гонці з вибуванням Богдана посіла ІІ місце, а в командному спринті і гіті – третє. Христина Бубняк разом з Солтис (обидві дівчини навчаються в 11 класі) перемогла у гонці переслідування, посіла ІІ місце у скретчі і тричі піднімалась на третю сходинку п′єдесталу пошани у кейріні, спринті та командному спринті.
 
Паралельно з юніорською першістю проходив і юнацький чемпіонат. У складі збірної команди чемпіоном України серед юнаків у командній гонці переслідування на 3км став учень 10 класу училища Микита Яковлєв.
 
В індивідуальній гонці переслідування на 2км Микита показав другий результат, а в командному спринті фінішував третім.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: