Олександр Кривич – переможець юніорського Гран Прі Мінська

24 травня 21:49
Переглядів: 172
Кривич
У м. Мінську (Білорусь) 18-20 травня 2017р. у програмі елітних міжнародних змагань «Гран Прі Мінська» з велотрекового спорту свої призи розіграли і юніори.

У гонці з вибуванням переможцем юніорського Гран Прі став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич. Однокласники Олександра Назар Гудзь та Валерій Романенков фінішували відповідно четвертим та шостим.
 
Свою другу нагороду, на цей раз срібну, Олександр Кривич виборов у гонці за очками. Олег Канака (11 кл.) показав тут дев’ятий результат.
 
У командному спринті Олександр Кривич і ще один одинадцятикласник училища Сергій Білий посіли ІІІ місце, а Валерій Романенков і Назар Гудзь – шосте.
 
У скретчі у Кривича 5 місце, Олег Канака фінішував десятим, Мар’ян Канака – одинадцятим, Валерій Романенков – дванадцятим.
6 місце у кейріні (гонка за мотоциклом) посів Назар Гудзь, Сергій Білий тут дев’ятий.
 
Серед дівчат бронзовою медалісткою у гонці з вибуванням стала учениця 11 класу Христина Бубняк. Однокласниця Христини Богдана Солтис на восьмому місці. Ще одне восьме місце Богдана посіла у гонці за очками.
 
У скретчі Христина Бубняк на 7 місці Богдана Солтис – десята.
 
А у командному спринті головний приз дівчата розіграли між собою. Перемогла разом з волинянкою Дариною Мартинюк Богдана, Христина у парі з Ангеліною Лукашовою з Харкова на ІІ місці.

На завершення слід додати, що велосипедисти училища у Мінську виступали окремою командою «УФК» Львів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: