Олександр Паляниця: "Ставка на молодь – правильний крок"

25 листопада 21:00
Переглядів: 144
Паляниця

Легендарний футболіст «Карпат» поділився думками з приводу матчу минулого туру, що відбувся в Дніпропетровську, де зустрічалися дніпродзержинська «Сталь» і львівські «Карпати».

Враження
Якщо чесно, то мені більше сподобалася гра львів’ян у другому таймі. Відзначу гру Ігоря Худоб’яка і Павла Ксьонза. Вони брали ініціативу в свої руки і врешті-решт стали співавторами голу Олексія Гуцуляка. Сподобалося те, що гравці «Карпат» билися і боролися за кожен клаптик футбольного поля. Було видно їхнє бажання.

Результат
Вважаю, що «Карпати» могли зіграти краще. Особливо це стосується підсумкового результату. Якби зелено-білі брали свої очки, то могли б реально претендувати на місце в п’ятірці. Мені здається, що головне завдання львівського клубу на міжсезоння – збереження складу. Безперечно, команді потрібне підсилення складу.

Суддівство
Пенальті Арановський призначив смішний. Голодюк просто поставив руку на плече Кулачу, а Владислав вирішив упасти. М’яко кажучи, дії судді не вразили. Крім того, є питання до моменту з офсайдом у Худоб’яка на останніх хвилинах.

Молодь
Не може не радувати той факт, що свій перший гол у елітному дивізіоні забив Олексій Гуцуляк. Мені сподобалася його гра. Впевнені кроки робить Василь Кравець. Хлопці мають потенціал. Дуже важлива річ для них – набуття досвіду. Головне, щоб вони вимогливо ставилися до себе. Переконаний, що карпатівська молодь лише прогресуватиме.

Перспективи
Все залежить від того, в якому напрямку розвиватимуться «Карпати». В клубі роблять ставку на молодь і це правильний крок. Львів’янам необхідна стабільність. Не сумніваюся, що зелено-білі можуть грати сильніше. Я особливо вболіваю за «Карпати», адже свого часу провів чудовий період у Львові. У мене особлива симпатія до цього клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: