Олександр Рибка: "У Львові з "Карпатами" матчі завжди проходять напружено"

28 вересня 18:03
Переглядів: 84
Олександр Рибка

Голкіпер київського «Динамо» прокоментував події на полі і не тільки у матчі з «Карпатами» клубним ЗМІ:

- Вважаю, найголовніше - що ми досягли позитивного результату. Знали, що буде нелегка гра. У Львові з «Карпатами» матчі завжди проходять напружено. Але ми знали, куди ми їдемо, і навіщо.

- Початок гри складався для вас легко, але в другому таймі почалися труднощі. Це наслідок того, що «Карпати» додали?

- На щастя, ми забили швидкий м'яч, це трохи заспокоїло гру в першому таймі. Після перерви, напевно, трохи втомилися, відійшли назад і діяли за рахунком, тому пішла така гра. Але у нас є час, будемо готуватися, через чотири дні вже поєдинок зі «Стяуа». Думаю, до нього всі підійдуть в своїй найкращій формі.

- Після травми повернувся на поле Євген Хачеріді. Як оціните взаємодію з ним?

- Женя завжди надійно грає в захисті, але, думаю, він ще не в своїх кращих кондиціях. Над цим необхідно щодня працювати на тренуваннях, і, все буде нормально.

- Ви бачили, що вболівальники влаштували на трибунах в перерві? Видовище сподобалося, чм, навпаки, подібного не можна допускати?

- Не знаю, з цим розберуться спеціальні інстанції. Ми граємо в футбол для вболівальників, вони теж є частиною футболу, тож це нормальні моменти.

- Найнеприємніша подія матчу - травма Жені Макаренко ...

- Зараз важко щось сказати, завтра буде обстеження... Будемо сподіватися, що там щось не дуже серйозне. Найприкріше, що пошкодження вийшло на рівному місці, мабуть, вже втомився, «наївся»...

- У повторному матчі з «Карпатами» не буде ніяких сюрпризів? Вже добре знаєте нинішню силу команди?

- Подивимося, адже гра ще нескоро. У нас кожен поєдинок, як останній. Зараз готуємося до «Стяуа». До перерви, пов'язаної з матчами збірних, на нас чекають дві дуже важливих зустрічі - всю підготовку присвятимо їм.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: