Олександр Севідов: "Годвіну не вистачало швидкості та рухливості"

20 січня 18:22
Переглядів: 204
севідов

Напередодні першого зимового збору «Карпат» головний тренер Олександр Севідов дав ексклюзивне інтерв’ю MatchDay.

– Пане Олександре, розпочнемо з найбільш свіжого. Як ви сприйняли завершення кар’єри Ґодвіна?

– Ця новина стала несподіваною для вболівальників. Ми ж про це знали і не раз з Самсоном розмовляли. Я можу хіба що йому подякувати за всі ті роки, які він провів у «Карпатах», зокрема і за час роботи зі мною. Самсон зіграв більше двохсот ігор за наш клуб, і це дуже солідний показник, тим більше для легіонера. На жаль, вік дає про себе знати...

– Але ж, Олександре Володимировичу, погодьтесь, 30 років – це рано для того, щоб зав’язувати із футболом.

– Так... Це не той вік, коли слід «вішати бутси на цвях». Я розумію, до чого ви ведете. Всі сміються з такого факту, що в нігерійців дуже складно виявити справжній вік. Однак в цих словах більше сарказму. Але у випадку з Самсоном це не така ситуація. Я підтримую його рішення, тому що існує таке поняття, як «вчасно піти». Коли гравець не дотягує до свого звичного рівня гри, то йому ліпше закінчити кар’єру.

– Маєте на увазі, що Самсонові не вистачало фізичної підготовки?

– Йому вже не вистачало швидкості, рухливості. Це той компонент гри, без якого неможливо уявити сучасний футбол.

– Нещодавно «Карпати» підсилились 22-річним Артуром Новотрясовим. В одному з останніх інтерв’ю ви вже говорили, що це придбання на перспективу. Але чи доречно таке говорити про не такого вже й юного гравця?

– Не забувайте, що він ще й зіграв майже сто ігор в Першій лізі! Якщо говорити про Артура, то у цьому трансфері, повірте, не було вирішальним моє знайомство з ним і те, що саме я йому дав шанс дебютувати в Першій лізі. Ні! Цього футболіста уже переглядали, і я знаю, що «Карпати» хотіли запросити Новотрясова ще навіть до мого приходу. Добре, що в нього зараз ще й контракт з «Буковиною» закінчився.

– До речі, вболівальники постійно жартують, що «Карпати» підписують лише вільних агентів...

– У кожному жарті є лише частка жарту... Зараз ми не в тій ситуації, щоб купляти футболістів. Який сенс? Я розумію, коли гравців купує «Металіст», «Дніпро» або «Шахтар». У цих команд стоять високі задачі. Наше головне завдання – це створити колектив, і ми запрошуємо тих футболістів, які можуть безболісно в нього «влитися». Новотрясову ще є до чого прагнути – він ніколи не грав у Прем’єр-лізі, наприклад. Головне, що його бажання грати у «Карпатах» перевищує недоліки в грі, над якими ми працюватимемо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: