Олександр Севідов: "Карпати" можуть претендувати на очки лише в тому разі, якщо проявлять характер"

16 травня 16:54
Переглядів: 93
севідов

Олександр Севідов, нападник "Зорі" (1990-1993), наставник "Карпат" (2013-2014), дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

"Зоря" питання виходу в єврокубки вирішила, здолавши в минулому турі "Дніпро". Це право луганці, будучи однією з найстабільніших команд української Прем’єр-ліги, здобули заслужено. В зустрічі з "Карпатами" потреба здобувати три очки на "Зорю" вже не тиснутиме. За великим рахунком, різниці – четверте місце чи п’яте – немає. А отже можна зіграти розкуто. Правда, треба враховувати і той факт, що сезон завершується, накопичилася фізична і психологічна втома. Тому не певен, що "Зоря" відіграє на повну силу. Але якщо це станеться, то "Карпатам" буде важко.

Львів’яни можуть протиставити суперникам граничну самовіддачу. "Карпати" можуть претендувати на очки лише в тому разі, якщо проявлять характер. А що відсутні Швед та Кльоц? Не думаю, що відсутність двох молодих футболістів має відбитися на дієздатності та бойовому дусі колективну. Наразі гру "Карпат" визначають досвідчені футболісти – Худоб’як, Гітченко, Голодюк, до них додав би ще Костевича. Важче проходив би процес становлення молодих футболістів, якби в команді не було Кожанова. До слова, мені дивно, чому не завжди грає Голодюк.

Взагалі, від цього матчу чекаю того футболу, за який вболівальники люблять "Зорю" і "Карпати". Футболу, який луганці демонструють часто, а львів’яни – дуже рідко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: