Олександр Севідов: "Хлопці на повну виклалися сьогодні на полі"

15 серпня 14:55
Переглядів: 159
Севідов

Олександр СЕВІДОВголовний тренер ФК «Маріуполь»

– Заслужена перемога «Маріуполя». Ми були сильніші протягом всієї гри, за винятком невеликого відрізку в кінці першого тайму. Привітав хлопців із заслуженою перемогою. Вони виклалися сьогодні на полі повністю. Хоча було непросто грати в таку спеку. Ми сьогодні «працювали» на хороших швидкостях, це радує. Але були відрізки, коли дозволяли супернику перехопити ініціативу. У домашніх іграх, вважаю, це занадто велика розкіш для нас. Нам треба готуватися до більш серйозних ігор і чекаємо приїзду київського «Динамо».

– Здалося, що на початку другого тайму «Карпати» перехопили ініціативу. З чим це було пов'язано?
– Ми свідомо обрали таку тактику. Ми «опустилися» трохи глибше, так як розуміли, що «Карпати» з перших хвилин другого тайму підуть вперед – їм треба було відіграватися. Ми розраховували, що звільняться зони для контратак. А те, що наші флангові гравці можуть дуже добре вибігати у швидкі атаки, не є секретом. Тому це була усвідомлена тактика. Так, ми збивали темп, але по такій грі це був виправданий крок.

– Вчора Андрій Борячук в матчі за дубль забив два голи. Який його стан і коли Андрія чекати в першій команді?
– Якби у нього не було перспектив, ми б його не брали. Мені дуже подобається цей хлопець. Але він пропустив більше місяця. В Андрія була досить неприємна травма. У нас в команді всього два нападника – Фомін та Борячук. Тому я з нетерпінням чекаю, коли Андрій набере форму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: