Олександр Севідов: "Луческу...Він так і не вибачився"

22 січня 12:20
Переглядів: 1058
севідов

До вашої уваги ще одна частина інтерв'ю головного тренера "Карпат" напередодні виїзду команди на тренувальні збори до Туреччини.

- Олександре Володимировичу, "Карпати" зараз грають у футбол чи "антифутбол"?

- Однозначно, що "Карпати" грають у футбол. "Антифутбол", "автобус" - це все повна маячня. Наша команда грає у футбол, однак поки що лише епізодично. На жаль, немає ще цілісної картинки. Футбол чи "антифутбол" "Карпат" - це істерія, яка набрала обертів після матчу із "Шахтарем" і вчинку Мірчі Луческу. Тоді по певним заангажованим сайтам розлетілася інформація, мовляв, Севідов керував хлопчиками, які подають м’ячі. Більшої нісенітниці я ще не чув. Повірте, що тренерові, особливо у грі з "Шахтарем", аж ніяк не до хлопчиків. Навіть секунди, щоб відволіктись, немає. Я, як уродженець Донбасу із притаманним цьому регіону характером, готовий повністю відповідати за свої слова. Тому запевняю вас: "Ніякими хлопчиками я не керував і в такий "антифутбол" не грав!" А Луческу... Він так і не вибачився. Але мені цього не потрібно. Я свого обличчя в тому моменті не втратив. Ми виграли чесно.

- Матч із "Шахтарем", напевно, найбільш пам’ятна гра "Карпат" за вашого керівництва. Тоді чи не вперше в українському футболі свою чималу роль зіграв п’ятий арбітр. Пригадуєте цей момент?

- Дердо зафіксував порушення Страшкевича на Каніболоцькому. Труханов побачив навпаки. І то була правда, що п’ятий рефері змінив рішення головного. Там був пенальті. Це як аксіома, нічого доводити не треба, адже усі все бачили. Підставився він чи ні - це вже інше питання. Зараз ми можемо почути, що "Карпати" випадково перемогли "Шахтар", забили три м’ячі. Ну, нехай бодай хтось спробує випадково здолати донецьку команду.

- Тоді проти "Шахтаря" у "Карпат" було якесь особливе налаштування? Львів’яни зазвичай є незручним суперником для донеччан.

- Зручний, незручний суперник... Щось в цьому є. "Шахтарю" у Львові грати важко - це факт. Не тому, що "Карпати" стоять у штрафному майданчику. Хтось каже, що ми нібито грубо грали, а кількість фолів в обох команд однакова. Як таке може бути?! Це як тактика фашистської Німеччини: брехня, яку повторювали багато разів, стає дуже схожою на правду. Чи там Сергій Юрійович Морозов - він теж говорить, що не подав би руки людині, яка матюкається. Але йому, виходить, важко жити в цій країні. Я навіть не знаю, з ким він взагалі в такому випадку може привітатись. Матюкається багато людей. Так - грішимо, вибачте. Але це емоції. Я ж не говорю погані слова просто йдучи вулицею. Звісно, не пишаюсь такою надмірною емоційністю, це мій недолік. Але я намагаюся з цим боротися. Але повторюю, це емоції і керувати ними важко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: