Олександр Севідов: "Ми захищаємо честь "Карпат" і Львова"

23 лютого 08:15
Переглядів: 512
Олександр Севідов

Дев’ять перемог та дві нічиї – таким є доробок «Карпат» на турецьких зборах. Результат приємний, але попереду офіційні матчі, де відповідальність за результат буде куди вищою. Чи готова команда до весняної частини сезону? Про це розповів головний тренер «зелено-білих» Олександр Севідов. 

– На останню гру в Туреччині ми вийшли з чорними пов’язками, була хвилина мовчання. По-іншому просто бути не могло. Ми глибоко сумуємо... Я не хочу говорити про політику, в футболі розбираюся краще. Але новини, що надходили з України не могли не зачепити нас. У багатьох гравців в центрі Києва проживають сім’ї, вони переживали за усі події, що відбувалися в столиці. Ми не могли залишитися осторонь. Ми разом з нашим народом. 

– Вже так прийнято вважати, що склад, який тренер виставляє на останній спаринг буде відсотків на 90 відповідати тому, що вийде на перший офіційний матч... 
– Швидше за все, так і буде. У нас є і напрацювання, і проблеми, є також дискваліфіковані. Ми старалися зробити так, щоб ті хто грав в останньому спарингу, будуть готові до старту чемпіонату, 1 березня. Ми разом провели багато часу. Зігралися, відчули один одного. І виконали завдання – досягли впевненості, особливо це стосується молодих гравців. 

– У матчі проти «Хорізонта» на полі було п’ятеро клубних вихованців. Можете дати їм оцінку? 
– По роботі до них претензій нема, як і до інших гравців. Всі працювали професійно, зрештою, так і мало бути. Важче було молодим, адже для більшості з них то були перші дорослі збори з іншими навантаженнями, аніж в юніорів та дублерів. І все ж збори вони пройшли з честю. 

– Тобто загалом, можна сказати, що роботою на зборах ви задоволені? 
– Ми виконали усе, що запланували. Провели багато ігор, деякі з них були не безгрішні, ми виглядали непереконливо. Попри це, я задоволений тим, як ми здобували перемоги. З яким характером ми грали проти сильних і жорстких команд. 

– Чи є у вас достатньо інформації про нашого першого весняного суперника? 
– Ми дивилися за їхнім спарингом проти «Шахтаря» з Караганди. Знаєте, це вже пережитки того, що хтось когось має чимось дивувати. У маріупольців практично нема змін. З тих гравців, хто повернувся, напевно, гратиме Гречишкін. У них все стабільно, як і в луганської «Зорі», з якою ми жили в одному готелі. У нас теж змін небагато. Тому чимось дивувати і дивуватися не той час. У всіх є інформація. Ми нічого не приховуємо, обмінюємося записами ігор, щоб цілеспрямовано готуватися до матчів. 

– Що ж, залишається лише побажати, щоб плідну роботу на зборах ви перенесли на чемпіонат.
– Своєю чергою я хочу запросити уболівальників на наші матчі. Повторюю, що ми граємо для вас. Ми захищаємо честь «Карпат» і Львова. Приходьте і підтримуйте нас на матчах чемпіонату. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: