Олександр Севідов: "На полі було п’ятеро клубних вихованців"

29 березня 20:48
Переглядів: 352
севідов

Олександр СЕВІДОВ, головний тренер «Карпат»:

– Ми не так яскраво зіграли, як хотіли, але перемогли. Що краще я вже не знаю. Зараз не робитиму аналіз матчу, бо вже переконався у тому, що мені говорили інші тренери. Те, що ми бачимо під час гри і те, що на розборі, може кардинально відрізнятися. Наразі я привітав хлопців. Сьогодні на полі у нас було п’ятеро клубних вихованців. Вони витримали натиск, особливо в кінці матчу. Ви, напевно, спитаєте, чому було стільки змін? Ми про майбутнє думаємо. Не відомо, що буде далі, у нас в складі є орендовані гравці, і ми не знаємо, яка буде їхня доля. Якщо не візьмемося за справу сьогодні, то літом знову доведеться нову команду будувати. Треба дати практику молодим. Щоб вони відчули смак гри і з нового сезону вже були спокійнішими. 

– Завтра ввечері, коли закінчиться тур ви будете дивилися на турнірну таблицю. Вас більше цікавитиме положення справ тих команд що вище за вас чи нижче? 
– Ми профукали той шанс, який давав нам можливість поборотися за місця в Лізі Європи. Ви бачите, що «Волинь» без Кварцяного робить? Дуже важко буде наздогнати ту групу. Ми виглядали не гірше, скажу так з поваги до суперника, за «Волинь» і не гірше за «Говерлу», але ці матчі програли.

Ми бачили, як наші фанати підтримували Севастополь, але все йде до того, що більше цю команду в Прем’єр-лізі ми не побачимо. Це моя думка, без політики. Відповідно, ніхто не буде вилітати. Зараз вже є пропозиції щодо реформування чемпіонату. А так нам би хотілось зачепитися за вісімку, хоч це буде важкувато. 

– Бохашвілі сьогодні гол забив...
– Забив... Але я не звик хвалити гравців індивідуально. І Гладкий забив. А Підківка на нуль відстояв, виручив нас. Якби не виручив, то це був би верх несправедливості щодо нас. Один момент і гол... Звичайно, він хвилювався сьогодні. І не лише він той же Костевич, Чачуа... Тільки Мессі не хвилюється. 

– Що з Льопою? 
– Важко сказати. Якщо буде можливість поїдемо завтра на процедури. Будемо сподіватися, що нічого серйозного. Льопа дуже пристойно виглядав, був таким моторчиком, міг забивати. Він додав у гру креативу, фарб. Як ми його втратимо, буде дуже важко. У нас зараз багато гравців на картках, Балажіц пропустить гру з «Шахтарем»... Футбол зараз контактний, багато боротьби. Тож втрата такого досвідченого і одіозного виконавця була б для нас втратою. 

– Гладкий забив гол. Підпишете з ним контракт? 
– Не було б так смішно, якби не було так сумно. У нього закінчується контракт з «Дніпром», ми пропонуємо йому наші умови. Але поки що ми не дійшли згоди. Ми не відмовляємося від нього і не викидаємо його. Тому прошу тут не спекулювати. Сьогодні грав Бохашвілі, Гладкий вийшов на заміну. Грає той, хто сильніший. Незамінних нема. 

– Ви Габовду підписали. Що скажете про нього?
– Симпатичний хлопець. Молодий, із красивою зачіскою. А ще він наш вихованець. Літо не за горами, треба буде думати про укріплення позицій. Щоб ми знову не були зненацька заскочені, треба забезпечити практикою гравців. Шанс буде і в Ковєля, і в Сергійчука, і в Габовди. Але той шанс треба заслужити, як це зробив Чачуа. Даушвілі отримав травму на тренуванні і ми дали хлопцю шанс. 

– Ваш колега не відмовився взяти реванш у «Карпат» в новому сезоні...
– Чому б нам не взяти реванш на полі «Севастополя»? Ми там програли. Зараз це все можна перевести в жарт. Мене от нещодавно назвали фашистом. Спекулювати зараз модно. 

– Вас «Севастополь» здивував?
– Чим зараз здивувати можна? Складом хіба. У них нова лінія оборони грали, з попереднього матчу залишився хіба Неплях. Було проведено п’ять замін і це десь здивувало. Ще команда трохи відійшла від своєї гри. Але Гітченку і Балажіцу не складно було з нею справлятися. Напевно нас починають поважати і таким чином намагаються забезпечити себе від контргри. Принаймні, надіюся, що так є.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: