Олександр Севідов: "Нам вдалося побачити в справі дуже багато талановитих хлопців з дубля"

06 лютого 10:42
Переглядів: 358
севідов

За прикладом багатьох наставників команд прем'єр-ліги, головний тренер «Карпат» вирішив не повертатися в українські морози, а вирішив заповнити паузу в навчально-тренувальному процесі невеликим відпочинком в Туреччині. Втім, спокій фахівцеві тільки сниться...

- Підведіть, будь ласка, підсумок першого етапу підготовки вашої команди.

- Можу сказати, що хлопці виконали чималий об'єм роботи. Ми не тільки посилено тренувалися, але також встигли провести чималу кількість товариських поєдинків. Одним з пріоритетних завдань на цей відрізок часу було перевірити найближчий резерв команди. На мій погляд, молодь «Карпат» повинна була спробувати свої сили в матчах з суперниками, які значною мірою перевершують наших футболістів за рівнем. Проте, підвищення класу - це лише питання часу. Упевнений, у цих хлопців є шанс стати дійсно класними футболістами. В цілому, я залишився задоволений як виконаною роботою, так і ставленням підопічних до своїх обов'язків.

- Проте, дебютні збори рідко у кого виходять зовсім вже без мінусів. Як у цьому плані було у «Карпат»?

- Звичайно, без неприємних речей не обійшлося, але загострювати на них увагу мені б не хотілося. Тим більше що на тлі позитивних моментів вони просто меркнуть. Так, деякі корективи внесли капризи стихії, якось в Туреччині три дні поспіль йшов проливний дощ. Але, цей факт лише одного разу суттєво вплинув на наші плани, коли довелося відміняти один із запланованих контрольних матчів.

- Турецькі берега традиційно уподобало велика кількість українських команд. Перетиналися з кимось із представників нашого чемпіонату?

- Не сказав би, що у нас було багато випадкових зустрічей з колегами по цеху. Проте, в один з «розвантажувальних» днів ми з командою з'їздили поспостерігати за тим, як розвиваються події контрольного матчу за участю «Іллічівця» та польського «Шльонська». Звичайно, ми поговорили з Миколою Павловим, та й інших хлопців я знаю досить давно.

- «Карпати» залишаються єдиним українським клубом, який цього міжсезоння тільки перемагає. Цей факт щось означає для вас чи ви, як і багато тренерів, намагаєтеся не звертати уваги на результати контрольних матчів?

- Думаю, ці результати особливо ні про що не говорять. Єдине: мене по-справжньому радує те, що хлопці зуміли проявити характер в матчах, сценарій яких спочатку складався зовсім не в нашу користь. Це, зокрема, стосується останнього спарингу з командою з Кореї. Незважаючи на те, що поєдинок був не з легких, футболісти все ж знайшли в собі сили переломити хід зустрічі.

- Уже бачите, з ким будете вирішувати завдання, поставлені на весняну частину чемпіонату?

- У принципі, кістяк проглядається. Єдиною серйозною втратою на даний момент є  Андрій Ткачук. Слава Богу, інші хлопці залишилися в команді, особливих змін у нас немає. До слова, ми взагалі не запрошували новачків - у нас не було жодної людини на перегляді.

- Це якось пов'язано з фінансовою стороною чи вас, як головного тренера, цілком влаштовує такий стан речей?

- Скажімо так - це вписується в обрану клубом стратегію. Нам, наприклад, вдалося побачити в справі дуже багато талановитих хлопців з дубля.

- Відхід Ткачука - значуща втрата для «Карпат»?

- Можу сказати, на цю позицію претендує багато хороших гравців. Хоча, звичайно, втрата провідних футболістів - головний біль для головного тренера. Все-таки Андрій був капітаном команди.

- Ще один з недавніх лідерів вашої команди Михайло Кополовець, покинувши «Говерлу», до «Карпат», судячи з усього так і не дістався ...

- За моєю інформацією, у Кополовця продовжує діяти контракт з ужгородським клубом. У всякому разі, на наших зборах його не було.

- Чим плануєте займатися в той час, коли підопічні кілька днів відпочиватимуть в Україні?

- У мене є хороша можливість подивитися у справі майбутніх суперників по спаринг-матчів. З одного боку, зараз з'явився шанс трохи перепочити, а з іншого - куди не підеш, скрізь відбуваються якісь матчі. (Посміхається).

Валентин ЦІМОХ, Спорт-Експрес в Україні

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: