Олександр Севідов: "Орендовані в "Карпат" футболісти можуть пройти обкатку в "Ниві"

25 травня 10:15
Переглядів: 261
Севідов

Футбольний експерт, екс-тренер "Карпат" Олександр Севідов прокоментував збільшення кількості гравців "зелено-білих" у складі тернопільської "Ниви".

– Для Тернополя це негативно відіб’ється на місцевих вихованцях, які закінчили футбольні школи і яким дорога до «Ниви» буде перекрита. Для львів’ян – це позитивно, адже в першій лізі орендовані в «Карпат» футболісти можуть пройти обкатку і, показавши гідну гру в Тернополі, зможуть повернутися до «Карпат» окріплими футболістами.

Коли я працював у «Карпатах», стратегія команди була зовсім іншою. Ставка робилася на львівських вихованців, але, очевидно, нині клубні пріоритети змінилися. Керівництво хоче швидких результатів і бере гравців зі сторони, а свої їдуть підвищувати свій рівень до, скажімо, Тернополя.

З Вашим містом я добре знайомий, неодноразово тут бував у якості тренера суперника «Ниви». Місцеві вболівальники добре розуміються на футболі, тому зроблять правильні висновки з сьогоднішньої політики свого клубу щодо залучення футболістів зі Львова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: