Олександр Севідов: "Переноси матчів – не вихід"

06 березня 17:50
Переглядів: 121
севідов

Головний тренер «Карпат» Олександр Севідов розповів про своє бачення відтермінування весняної частини чемпіонату України.

– Переконаний, що перенесення чемпіонату на невизначений термін негативно позначається на команді. У сучасному футболі є такі важливі речі як психо-емоційна і фізична підготовка. Не секрет, що завдання футболіста – виходити на поле і грати, а не постійно тренуватися. Крім того, мені здається, що якби чемпіонат розпочався вчасно, то у Львові навряд чи відбувалися б якісь неприємні прецеденти. У той же час, не можна забувати про фінансову сторону питання – впевнений, що багато клубів витратили чималі кошти на підготовку до відновлення сезону. І зараз вся робота зводиться на «ні», оскільки ми не знаємо, коли чемпіонат почнеться, і чи почнеться взагалі. Так, ми нікуди не їдемо зі Львова, намагаємося тренуватися, грати, але думаю, що український футбол навряд чи виграє від цього всій цій ситуації.

– Який бачите вихід?
– Скасування матчів – не варіант, вважаю, що спорт, як раз навпаки може стати тим елементом, що об’єднає всю країну. Наприклад, в першому матчі ми приймаємо команду з Маріуполя, а в другому їдемо до Луганська. Упевнений, що власники клубів і вболівальники зможуть забезпечити безпеку на стадіонах.

– Як всі ці події впливають на внутрішній стан ваших підопічних?
– Можу сказати, що це перенесення матчів явно не сприяє здоровій обстановці в команді, всі переживають, адже ми готувалися до одного, а маємо абсолютно інше. Фізичну форму зараз легше підтримувати, ніж психологічну. Хлопці повинні хотіти грати у футбол, якщо їх радує те, що скасовуються матчі, то це вже не професіонали. Упевнений, що звичайні тренування нікого не влаштовують. Всі ми бачили, як виступили в єврокубках українські команди, так що, напевно, не треба зайвий раз пояснювати, що таке втрата тонусу. Ми робимо все можливе, щоб хлопці думали про свої обов’язки, а не про політику. Але, повірте, це досить складно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: