Олександр Севідов: "Шкода, що втратили три очки, вони повинні були бути наші"

15 березня 19:37
Переглядів: 278
севідов

Головний тренер "Карпат" Олександр Севідов у флеш-інтерв'ю каналу 2+2 зазначив, що команда несправедливо поступилася "Волині" (0:1) в матчі 21-го туру.

- Олександре Володимировичу, пішли в атаку - потрапили в полон?

- Та ні. Можу тільки побажати одужання Віталію Володимировичу, бо назвати заслуженою перемогу Волині, на щастя, я не можу. Хоча, щоб я зараз не сказав, це буде виглядати, як виправдання. Мені зараз, поки ми не зробили аналіз гри, дорікнути своїх футболістів нема в чому. Ми на зборах стільки моментів не створювали. Такі м'ячі не забивати - як тут можна вигравати. Ну, і перший же момент біля наших воріт - це гол, це вже традиція. Зараз дуже важко щось говорити, тому що непроста ситуація була і в країні, і у нас. Ми хотіли порадувати наших уболівальників, але не вийшло, на жаль. Ми можемо нарікати тільки на себе.

- Взимку у вас було дев'ять перемог і дві нічиї, тут така кількість моментів - на два матчі вистачить. Що тепер робити - до церкви ходити?

- Та ні, все це маячня, до церкви ходити. Забивати треба. Якби я знав рецепт, як забивати м'ячі, я б напевно працював в іншому клубі, в іншій країні, але на жаль поки ми створюємо набагато більше, ніж забиваємо, і це проблема не тільки наша. Ми зіткнулися з нею гостро, але все одно це треба пережити. На даний момент, мені своїх футболіст дорікнути нема в чому, навіть програючи, створювали такі моменти, що не знаю, як можна було не забити. Не наш день.

- Неприємний питання. Вам гравців вистачає?

- Все у нас нормально, що ви хочете сказати. Зараз все що завгодно можна говорити про Гладкого, Федорчука, Голодюк. Ну не забили, так не забили. Шкода, що втратили три очки, вони повинні були бути наші, на мій погляд.

- Тут люди говорять, що ви не випускаєте молодих хлопців, але ви ж випускаєте молодих хлопців, але ось що з якістю їхньої гри?

- Ну, знаєте, у нас скільки вболівальників було, стільки й людей розбирається у футболі, вони, напевно, могли працювати б головним тренером команди, вони краще знають, ніж я, кого випускати, коли випускати, хто як виглядає. Я не дивуюся і тим більше не ображаюся.

- Як задача на другу половину сезону?

- Поки завдання, як зараз не смішно було б виглядати, вигравати в кожному матчі, принаймні, показати футбол, який дозволятиме нам позитивно дивитися в майбутнє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: