Олександр Севідов: "Україна зі Словаччиною будуть боротися за друге і третє місце"

17 вересня 09:22
Переглядів: 227
Севідов

Екс-тренер "Карпат" Олександр Севідов поділився своїми думками про перспективи збірної України у відборі на Євро-2016.

- Ми не так давно пережили поразку збірної України. Я хотів би побажати всім уболівальникам збірної України, та й взагалі всім жителям нашої країни набратися терпіння і вірити в своїх футболістів, в свій тренерський штаб. Я впевнений, що вони зроблять все можливе для того, щоб наша команда вийшла до фінальної частини. Я впевнений, що байдужості на футбольному полі ми не побачимо.

- Минулий відбір у нас починався нічиєї в Лондоні, а потім було не дуже успішно. Думаєте, це повторення історії?
- Навряд чи. Я думаю, що це збіг обставин. Навіть якби був позитивний досвід (спочатку програти, потім вийти), все одно в наступному етапі ніхто не захоче програвати. Професійні спортсмени, виходячи на футбольне поле, прагнуть перемогти, інакше який взагалі сенс виходити на поле?

- Якщо оцінювати цю групу, фаворити - іспанці? Або не варто списувати з рахунків Словаччину, наприклад? Спочатку говорили, що іспанці повинна бути першими, а українці другими ...
 - Я думаю, що все-таки особняком стоятимуть іспанці. Хоч там і відбувається зміна поколінь, футболісти у них дуже сильні. Ніякого упадническогонегативного настрою у цій збірній немає, навіть після провального виступу на чемпіонаті світу. Я думаю, що, навпаки, зараз у цієї збірної буде новий подих, тому що досить багато молодих хлопців виходять на перші ролі. Я думаю, що Іспанія буде стояти особняком. А ось Україна зі Словаччиною будуть боротися за друге і третє місце. Принаймні, ми дуже на це сподіваємося. 

- А ви Білорусь якось списали... 
- Ні, не списав... У нас не так багато футболістів з великим досвідом міжнародних виступів. Якщо говорити про збірну Словаччини, що б ми не говорили, як би не хотіли бути сильніше, але там футболісти грають у провідних чемпіонатах: і в АПЛ, і в Серії А. Тобто там гравці, які вже багато років виступають на високому рівні. У нас таких футболістів небагато. У збірній Білорусі таких взагалі немає, за винятком Глєба, який виступав високому рівні. Принаймні, мені не хочеться, щоб нам довелося ще й зі збірною Білорусі боротися за друге місце. 

- А напевно, доведеться. У них же все-таки основна команда, яка дає гравців збірної, «БАТЕ», вони виступають в Лізі чемпіонів... 
- Нічого страшного, у нас теж є команда, яка виступає в Лізі чемпіонів.

- Але, на жаль, там не так багато українців, як нам хотілося б... 
- Чому? П'ять гравців стартового складу: Кучер, Ракицький, П'ятов, Шевчук і Степаненко. Це півкоманди. Ще є Гладкий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: