Олександр Севідов: "Везіння або ми розгубили, або не заслужили"

23 березня 19:53
Переглядів: 188
Олександр Севідов

Головний тренер львівських «Карпат» Олександр Севідов в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» прокоментував поразку своєї команди в матчі проти ужгородської «Говерли».

- Ми повинні були обіграти «Волинь» і не програти «Говерлі». Сьогодні ми ні в чому не поступалися супернику. Була абсолютно рівна гра з малою кількістю моментів. Але ми свої моменти не реалізували і зробили помилку при стандарті. У другому таймі ми перехопили ініціативу. Думаю, беззастережно володіли нею. Навіть удар в штангу показав, що нам не вистачає везіння. Або ми його розгубили, або не заслужили. Можу сказати з упевненістю, що той швидкий футбол, який ми зараз відрізками демонструємо - це той футбол, до якого ми прагнемо. Перемоги «Карпат» попереду.

- Сьогодні ви з перших хвилин виставили той же склад, який грав проти «Волині». Чи залишилися ви задоволені грою цих футболістів?

- Проти «Волині» ми виглядали дуже мобільно, дуже швидко. Але сьогодні «Говерла» грала дуже компактно, практично без підключення крайніх захисників, тим самим перекривши нам зони для атаки. Тому деякі з хлопців, які виходили з «Волинню», сьогодні показали не той футбол, який міг би принести нам результат.

- Пресинг «Говерли» став сюрпризом для ваших футболістів?

- Мені так не здалося. «Говерла» показує вертикальну гру протягом вже тривалого часу: довга передача, доставка м'яча вперед, де потрібно зачепитися за м'яч. Такий собі англійський стиль. Я ні в якому разі не критикую його. Такий футбол має право на життя, раз приносить результат. Але ми були до цього готові. У своїй контргрі ми не використали свої шанси. Момент Зеньова ви пам'ятаєте. Брак майстерності нам сьогодні завадила здобути очки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: