Олександр Севідов: "Взяли Новотрясова на перспективу"

13 січня 14:27
Переглядів: 254
Олександр Севідов

Напередодні молодий центральний оборонець Артур Новотрясов підписав з «Карпатами» 4-річний контракт. Як відомо, кілька років тому вихованець кримського футболу дебютував у першій лізі саме під керівництвом Олександра Севідова.

«Позиція центрального захисника зараз стала дефіцитною, і не лише в «Карпатах». Тому ми вирішили взяти Артура на перспективу, щоб він зміг прогресувати і грати. Тим паче, ми не відійшли від нашої стратегії: Новотрясов – молодий українець. Але у нього вже є непоганий досвід – сотня матчів у першій лізі. А щодо того, що ми колись з ним працювали, то це не має принципового значення. Багато гравців, які тоді виступали, вже закінчили грати в футбол, навіть в молодому віці.

Натомість Артур залишився на виду. І наскільки мені відомо, «Карпати» хотіли запросити його ще до мого призначення. Подивимося, візьмемо його на збори. Взагалі, ми порахували, що у нас семеро гравців двадцятирічних і молодших. З нами на збори поїде Завійський, можливо Маркович, бо Мірошніченка запросили до молодіжної збірної на Кубок Спідружності. Зрештою, ще є час, щоб визначитись остаточно» – розповів Олександр Севідов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: