Олександр Севідов: "Я, напевно, не настільки хороший для Мірчі Луческу, щоб він потиснув мені руку"

05 квітня 21:54
Переглядів: 551
севідов

Післяматчева прес-конференція головного тренера «Карпат» Олександра Севідова по завершенні гри на «Донбас-Арені» з донецьким «Шахтарем».

– На жаль, ми сьогодні досить крупно програли. Тільки що я сказав на флеш-інтерв’ю, що все-таки хоча б один забитий м’ячик ми сьогодні заслужили. Чинили опір як могли, але зробили дуже багато помилок, які дозволили «Шахтарю» легко розпечатати наші ворота, довести рахунок до такого великого і потім вже грати в своє задоволення. На жаль, ту кількість помилок, які ми зробили, на мій погляд, було допущено через психологічні проблеми. Дуже багато хлопців сьогодні вперше потрапили на «Донбас-Арену», та й грати з чемпіоном завжди складно. Проте я розчарований, але лаяти особливо своїх футболістів за індивідуальні помилки... Можна посварити, але толку від цього, я думаю, мало. Будемо рухатися далі. Розберемо цю гру, тому що там були прекрасні моменти: якщо ви пам’ятаєте, в одному з епізодів ми виходили вчотирьох проти двох захисників, але не змогли розпорядитися. Я вже говорив перед матчем – хтось сміється, особливо в Донецьку: не знаю, чому вони, донецькі, такі, сміються весь час? – Що шансів у нас буде небагато. Просто потрібно буде зуміти ними скористатися. От сьогодні ми ними не скористалися. На жаль. Знову-таки, банальні слова: будемо розбирати і рухатися далі.

– Час від часу «Карпати» у Львові перемагають «Шахтар». Але в Донецьку – катастрофа якась! За час існування чемпіонату України жодного разу «Карпати» тут не виграли у «Шахтаря». Чому у Львові ще можна це зробити, а тут – ні?
– Є команди, які взагалі у «Шахтаря» не виграють – ні вдома, ні на виїзді! Це «Шахтар», знаєте? Зараз я можу повторити за більш старшими колегами, але... Це « Шахтар»! Тут завжди важко. Мені дуже складно говорити про те, що було. Я можу говорити тільки про сьогоднішню ситуацію. На мій погляд, ми сьогодні програли психологічно. Напевно, я все-таки не зміг розкріпачити футболістів. Хоча над нами, за великим рахунком, вже нічого не тяжіє. Проте ми здійснювали такі помилки, які в принципі невластиві професійним футболістам. Ви бачили, як ми пропустили третій м’яч. А перший, коли Ілсіньо просто продавив Костевича? Постав корпус... Знову ж таки, все це помилки, які призвели до взяття воріт. Але я ще раз можу сказати, що ми досить непогано, на мій погляд, виглядали в організації, і в контргрі – досить великими силами виходили в атаку. Я просив хлопців показати себе на «Донбас-Арені». Але, на жаль, сьогодні не вийшло.

– Олександре Володимировичу, епізодами вони показували себе. Були моменти, коли і п’ятою грали, і приховані передачі робили...
– Стрельцови одні, так: п’яточками, приховані... Так це футбол! Я ще раз можу сказати: я просив хлопців діяти так, щоб і їм, і мені, і нашим уболівальникам не було соромно за нашу гру. Так, «Шахтар» виглядав сильніше – безумовно, можу це визнати. А не сильніший кого в цьому чемпіонаті він виглядає? Це не у виправдання собі, це, напевно, на користь сили «Шахтаря». А що футболісти епізодами показували непогану гру, я погоджуся, спасибі.

– Повертаючись до матчу першого кола: був такий неприємний епізод наприкінці. Зараз вам вдалося налагодити відносини з тренером «Шахтаря»?
– Багато думав, обмірковував... Я, напевно, не настільки хороший для Мірчі Луческу, щоб він потиснув мені руку. Якби він, звичайно, до мене підійшов, я б, безумовно, йому руку подав. Чому? Тому що я тут, панове, виховувався. У мене інше виховання. Я виховувався тут, на Смолянці. І мене вчили поважати старших, поважати колег. Не знаю... Я не вважаю себе небожителем, тому для мене це досить дивно. Але раз Луческу вирішив так – нехай так. Може бути, це особиста неприязнь до мене? Це не мої питання. Знаєте, мені не те що нецікаво – мені все одно, за великим рахунком.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: