Олександр Севідов: "Як знайти рецепт забитих голів?"

23 березня 22:24
Переглядів: 226
севідов

Олександр СЕВІДОВ, головний тренер «Карпат»

– Який тут може бути коментар? Другий матч ми програли. Хоча гра була рівна, моментів обидві команди практично не створювали. «Говерла» використала свій момент, а ми ні. Щоб не говорили, результат на табло, а це закономірність. Тиждень тому ми добре виглядали і програли. Сьогодні програли знову. Є такі ігри, коли можна сварити гравців. А сьогодні... Сьогодні за рівної гри «Говерла» взяла три очки.

– Які у вас залишилися спогади від Ужгорода?

– У мене тут залишилося багато друзів та знайомих. Перед грою вони телефонували мені, підбадьорювали. У мене донька народилася в Ужгороді, що ж я можу поганого сказати про це місто? Те, що я пішов звідси, не стосується ані міста, ані клубу і уболівальників, ані до Нестора Івановича Шуфрича. Це стосується окремих персон. У мене ніколи не було конфліктів, скандалів. Але в таких випадках комусь погано живеться. Треба було створювати чутки і провокації.

– Коли ви для себе вирішили, що покинете «Говерлу»?

– Десь за два місяці до кінця чемпіонату. Вже не міг чути і терпіти те, що відбувалося. Один функціонер, який часто пише в твітер... Для мене що в твітер, що на заборі. Але в мене є документи, трудові книжки, хронологія. Це те, що я можу продемонструвати. А що у них? Це питання. Але треба йти далі, не дивитися назад. Зараз до нас приїде «Севастополь», який грає в зовсім інший футбол, без 80% вертикальних передач. Життя проводжується. Хто б що не говорив.

– Як ви можете пояснити той факт, що «Карпати» стали найрезультативнішою командою за час міжсезоння, а в двох офіційних матчах не можуть забити бодай гол?

– В тісному колі спеціалістів дійшли до думки, що футбол – логічний, а результат ні. Як знайти рецепт забитих голів? Бартуловіч не може подати, м’яча зупинити. На зборах він такі м’ячі «клав». На мою думку ми створили моментів бодай на один гол. Чому не забиваємо, не можу відповісти. Ми «вкалуємо», команда не зупиняється, хоче битися до останнього. Льопа міг героєм стати. Всю оборону обіграв, але знову штанга, знову нема кому добити. Може сьогодні не так фланги зіграли. В Гладкого жодного моменту не було. Це ще гірше, ніж коли є, а він не забиває. Треба все проаналізувати, подивитися матч ще раз. Треба провести детальний аналіз.

– Олександр Шуфрич сказав, що ви клубні кросівки носите...

– Оці? Я їх собі сам купив. Передайте йому, що як дуже подобаються, то можу подарувати. Чи я спалив речі «Говерли» як в час чуми? Ні. Є у мене і костюм, і кросівки. Але це мої кросівки. Кросівки не ті, труси не ті. Добре, що хоч вашій команді заплатять, принаймні так говорять...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: