Олександр Севідов: "Якби був вибір - випустив би сьогодні Мессі, Неймара, Іньєсту і Хаві "

05 квітня 19:39
Переглядів: 95
Севідов

Наставник "Карпат" в ефірі телеканалу "Футбол 2" поділився враженнями від матчу "Шахтар" - "Карпати" (3:0).

- Я не думаю, що ми сьогодні виглядали так вже безнадійно. Я перед грою казав, та так воно і вийшло - хоч і не дуже багато, але шанси у нас були. У першому таймі. Але ми ними не скористалися. Я думаю, що хоча б на один гол ми сьогодні заслужили. Те, що "Шахтар" нам забив три м'ячі - напевно, настільки вони і сильніше нас сьогодні.

- Вже дуже багато було персональних помилок ...

- Багато. Молодий Володя Костевич, лівий захисник, дуже хвилювався. Але ці хлопці, які перший раз виходять на "Донбас-Арену"... Як ми їх не заспокоювали, намагалися розбавити їх настрій жартами, все одно неозброєним оком було видно, що вони хвилюються. Дуже багато помилок ми зробили в простих ситуаціях, на практично ідеальному газоні. Зробили помилки, які недозволені. Відсутність досвіду в матчах з такою командою як "Шахтар" дуже боляче може відгукнутися.

- Зараз би Ви вибрали інший склад?

- Звичайно. Якби був вибір - Мессі, Неймар, Хаві, Іньєста. Я, напевно, обрав би їх. Але сьогодні вийшли на футбольне поле найсильніші. Я не у виправдання кажу, що у нас грали молоді хлопці. Ми просто зробили так багато помилок, які дозволили донецькому "Шахтарю" ними скористатися і перевести гру в спокійне для себе русло. І в другому таймі, коли "гірники" зловили кураж, перестали нас так пресувати, ми ще кілька моментів мали. Але це - донецький "Шахтар". Ми усвідомлювали, куди ми їдемо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: