Олександр Севідов: "Є такі гравці, апетити яких ми не можемо задовольнити"

20 січня 11:06
Переглядів: 702
севідов

Головний тренер "Карпат" проливає світло на деякі трансферні питання.

- Олександре Володимировичу, які перспективи Ігоря Тищенка, який пропав з футбольних радарів?

- Я не дуже люблю, коли футболісти починають говорити в пресі те, що не обов'язково знати громадськості. Нічого поганого про нього сказати не можу, Ігор виконавець з великим бажанням, але є хлопці посильніше. Можливо, Тищенко виглядає слабше саме в нашій команді, а в іншій стане лідером.

- Тобто можна очікувати трансферу?

- Я, як правило, є ініціатором оренди. Іноді футболістам необхідно отримати новий виклик. Ось Ігор Озарків, можливо, перейде в "Олександрію", стане там лідером і виведе команду в Прем'єр-лігу, після чого ми його повернемо назад. У цей же клуб, сподіваюся, перейде і Микола Жовтюк - йому необхідно мати можливість грати, тоді як зараз у нас є центральні захисники, які не дають мені приводу сумніватися в їх майстерності.

- Пам'ятається, ви хотіли запросити в "Карпати" Володимира Прийомова, але він віддав перевагу "Чорноморцю". Зараз, коли він став вільним агентом, спробуєте його підписати?

- Тоді Володя вибрав рідне місто, там у нього сім'я, двоє дітей. Що буде зараз? Не знаю. Існують певні футболісти... Я зараз не маю на увазі конкретно Прийомова. Але є такі гравці, апетити яких ми не можемо задовольнити.

- Михайло Кополовець виявляє бажання повернутися в "Карпати". Ви зацікавлені в цьому?

- Про Мішу завжди так багато говорять! Повернутися йому буде нелегко, на його позиції є інші люди - Льопа, Бартулович, Васін, взяли Завійського. Якщо ми повернемо Кополовця, це означатиме, що когось нам, можливо, доведеться відсіяти. Через кілька днів питання по ньому буде вирішено.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: