Олександр Скутєлнік: "Давно не було такого цікавого чемпіонату"

10 квітня 09:59
Переглядів: 218
Олександр Скутєлнік

Помічник головного тренера МБК «Маріуполь» прокоментував  Галичині спортивній дві поразки у матчах з «Львівською Політехнікою» та поділився враженнями про рівня Вищої ліги.

- Загалом по грі ми задоволені хлопцями. Не все вдавалось, але установку виконали. Скажемо так, 17 хвилин у першій половині ми грали на рівних з «Політехнікою». А потім за три хвилини вони «втекли» зразу на 14 очок.   

У нас дуже коротка лава запасних. Є 6-7 людей які грають і ще три людини травмовані, які не грали і два зовсім молоді. Також Бомбур отримав два технічні та вилучення, Бондар заробив 5 персональних. Ще два вилетіли і нам стало важко.

- Прокоментуйте вилучення Бомбура?

- Давно я не бачив такого щоб команда за половину гри отримала чотири технічні фоли. Можливо перший фол Бомбуру дали правильно, але другий давати за те що гравець віддав м’яч судді, а він не зловив і давати технічний? Не знаю як повинен відати. В руки? Тільки з цього приводу було обурення. Чотири технічні за 20 хвилин – не знаю що судді хотіли цим показати.  

- Як Вам рівень Вищої ліги загалом і галицьких команд зокрема?

- Цього сезону Вища ліга  на дуже хорошому рівні. Давно не було такого цікавого чемпіонату і так багато хороших команд. Зараз і Львів і Кропивницький і «Говерла» добре грають. Не треба списувати Рівне, дуже хороша команда. Дуже цікавий чемпіонат вийшов. Деякі команди можуть спокійно із своїм підбором гравців грати у Суперлізі.

- Як іде відновлення МБК «Маріуполь»? Коли можемо чикати на повернення в Суперлігу?

- Цього ніхто не знає. Ми самі цього очікуємо. Фінансуємось із міського бюджету, нам оплачують командировочні і все. Хлопці грають в нас без зарплат, без грошей. Якщо продовжать фінансування то гратимемо наступного сезону у Вищій лізі, якщо ні то нічого не вийде.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: